Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a nagybetűs életről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nagybetűs életről mindenre kihatóan gondolkoztok, mit gondoltok a szavak, hozzáállások, viselkedések hitelességéről?

Figyelt kérdés

Azt állítják a nők, hogy nem a külsőségek alapján választanak társat és egyúttal nem is annak ráhatására fekszenek le valakivel. Újabb és sokadik tapasztalat, hogy y "úriember", akinek nagy hasa, tokája és ronda fizimiskája van, annak olyan nője van, aki után mindenki nyál-csorgatva fordul meg az utcán. 750-800 nettót keres havonta biztosan! Ehhez még 99,9 százalékban hozzájönnek kedvezmények (térítések, cafetéria stb).


És ha még esetleg van egy hitelmentes háza vagy lakása, és autója,(nagy esély van rá), akkor ez bizony "háváj bugi".

Nem gondolnám azt, hogy szimpla emberbaráti szeretetből jönne össze a felül említett, semmilyen formában hozzá nem illő Úrral.

De ha már összejöttek, azt sem gondolnám, hogy a női kitárulkozásra hónapokat kellett várnia, vagy küzdenie kellett az öröméért. Mégis a legnagyobb örömét szerezte meg az életében.


Kérdésem: Szerintetek ez ritka, kivételes példa a női párválasztást illetően?

Az egyik oldalon látjuk a bizonyított valóságot, a másik oldalon pedig a tagadó állítást. Nyilván nem fognak magukra becsületsértően minősített tényeket elismerni vagy bevallani. Mindezek mellett, manapság már a médiából és a csapból is az érdekek világa folyik. Az világos, hogy nem minden ember egyforma és nem szeretik az általánosítást. Itt gyakorlatilag egyféle női kategóriáról van szó, amit igyekeznek követni az ennél szerényebb testi adottságú nők is.

Mit érünk a szavakkal, ha a valóság mást mutat? Nyilván el kellene hinni, hogy nem a pénz dominál, hiszen fő az "optimizmus".

De miért fogadjunk el egy puszta állítást, amit nem tapasztalunk és a valóságban éppen az ellenkezőjét látjuk meg?


Ha én azt állítom, hogy tegnap este összeolvasztottam Makót Jeruzsálemmel, akkor az úgy is van és elhiszitek?

Van , aki ezt úgy oldja meg, hogy egy életen át küzd azért, hogy legyen elég pénze és egy ilyen nője. De mindenki nem lehet pénzes ember és vállalkozó. Akit ez a téma érdekel, az miért higgyen el bármit is?

Azért, hogy a másik oldal ne érezze magát kínosan és jobban tudjon aludni?


A legkönnyebb általánosításra hivatkozni és támadni annak, akinek ez kínos, vagy annak, akinek semmi befolyása nincsen ilyen ügyek tényleges eldöntésére. Akkor próbáljunk hinni, amikor imádkozunk. Ez a valóság. Nem tartom életszerűnek a parasztvakítás elfogadását.



#mai állapotok, kifejlődött társadalom, nehéz élet, pénz világa, pénzből élő nők
2020. jún. 12. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak az meg önmagában kevés, csak a pénzzel együtt jó a mai női nemnek.


Pl. Nőként két exemet vittem el nyaralni, nem luxus nyaralás, de szállodába mentünk szép helyre. Én fizettem.

Ennyit a h.lye feltételezéseidről. Az ilyen dolgokkal úgy gondolom,( sőtt, tudom) hogy nem vagyok egyedül.

Különben pedig mindenkinek számít a pénz. Hiszen abból élünk...

De ez meg nem azt jelenti, hogy a férfi legyen szépen kőgazdag, hogy a nő tudjon mibe beleülni. Hanem azt jelenti, hogy látszódjon, hogy van benne akarat, akar tenni valamit, nem pedig csövesként tengődni valami félig összedőlt házban.

Ahogyan szerintem a férfi sem egy semmirekellő nőt szeretne maga mellé.


Ha meg nem helyes az illető, csak pénzzel szintén működik a dolog.


Persze, egy rétegnél. De még mindig nem a nagy átlag nőnél.

2020. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"De még mindig nem a nagy átlag nőnél."


Hát ezt jól megírtad:). Bizony nem az ÁTLAG nőnél. Hanem aki jól néz ki és fröcsögnek, a sok érzelem nélküli test...


"Ahogyan szerintem a férfi sem egy semmirekellő nőt szeretne maga mellé."


van egy pár semmirekellő a dekoltázsban fejlett nők között. Kívülről jól néznek ki és ez önmagában elég. a férfi pedig legyen okos és gazdag stb.


Ez lenne a mai megfelelő és arányos értékrend?


Ha jobban átgondolod, amit írtál, itt nem erről van szó. (Amit leírtál)

Ne beszélj mellé.

2020. jún. 12. 22:15
 13/14 anonim ***** válasza:

A nagy átlagot nem úgy értettem, mint amit te leszürtél belőle.

De szerintem meg sem próbálod érteni, amit próbálok neked elmondani.

Innentől meg felesleges a társalgás.

Szerinted a nők pénzéhes majmok, a férfiaknak meg tök mindegy csak legyen jó segge a nőnek.

Akinek nincs pénze az nem kap nőt.

Hát. Oké.

2020. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát a férfiak, akinek pénze van, érdekes módon talál olyan nőt, aki okos, értelmes és jó segge meg nagy mellei vannak. Akár hiszed akár nem ez a téma még rosszabb annál, mint amit leírtál.

Ugyanis azon nőknek, akik emberileg helytállónak imponálnak, ők sem jobbak azoknál, akik a pénzes fószerekre vadásznak. Mivel ők is a pénzes fószerekre vadásznak.

2020. jún. 12. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!