Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a magyargyűlölet itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a magyargyűlölet itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy ki milyen nemzetiségű párt választana magának és aki magyart írt, az módszeresen le lett pontozva. De ezen felül is látok gyakran magyarokat fikázó véleményeket. Oké, hogy általánosságban íródnak ezek, de kezd igen nehéz lenni az elvonatkoztatás. Meg amúgy is, hogy jönnek ahhoz, hogy komplett népességet fikáznak, mikor mindenki itt hörög vérhabos szájjal, ha már csak nyomokban lát általánosítást.

2020. jún. 13. 02:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kulfoldi parom van. Nem valami penzes arab, mielott valaki nekem ugrik (europai). Minden tekintetben rendkivuli embernek tartom! Mindkettonk nyelvet/kulturajat fontosnak tartjuk, es igy tervezzuk a csaladot is!

A parom egy nagyon pozitiv ember, aki igyekszik mindig a dolgok jo oldalat nezni. Tisztelettudo, udvarias es kedves. Soha nem neztuk azt, hogy ki mennyit keres, ki fizetett tobbet bevasarlaskor. Egymas telojat nem dugdossuk, mindent egyutt csinalunk. Szamunkra az is egy csodas kikapcsolodas, ha csak kiulunk a kertbe es beszelgetunk. Korabban en is kisse depis voltam. Ritkan jott ossze barmi az eletben. Aztan jott a parom es minden megvaltozott. O tanitott meg arra, hogy masokkal ne foglalkozzak, es igyekezzek mindenben megtalalni a jot. Altala lettem en is jobb ember.


Magyarokkal is ismerkedtem/voltam kapcsolatban. Nem szeretnek altalanositani es megbelyegezni a magyar ferfiakat, de nekem kifejezetten rossz tapasztalataim vannak! Szoval errol irok par sort.

Az egyik fo problemam az volt, hogy mind gorcsosen anyagias volt. Kb. egy kave utan is el kellett szamolni. Fontos volt nekik, hogy en mennyit keresek es milyen pozicioban dolgozom! A huseg is messze allt toluk. A telefont meg a wc-re is vittek. Nem leltek oromuket az aprosagokban pl. egy kirandulas az erdoben, helyette tropusi utazasokrol almodoztak. Folyamatosan masokat hibaztattak, amiert nekik nem szalad ugy a szeker. A panaszkodas, elegedetlenseg mindennapos volt. Osszegezve: mintha egy adag depresszioval elne egyutt az ember!


A magyarok kozott is biztos akad normalis (ahogy hulye a kulfoldieknel is), de en tobbet nem probalkoznek.

2020. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon félreérted a dolgot. Nem az a gond, ha valaki szeretne magyar párt és nem a magyarokat kell utálni, hanem az a gáz, ahogy egyesek döngetik a mellüket, hogy nekik márpedig csak magyar partner jó mert mindenki más szhar ember és milyen undorító egy interracial házasság. Ez már nacionalizmus és rasszizmus és az a többség szemében (szerencsére) elítélendő
2020. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Annyit meg hozzatennek, hogy ismerkedeskor soha nem az vezerelt, hogy ki milyen nemzetisegu! Egyedul azt neztem, hogy a kulturank ne legyen annyira eltero. Pl. muszlimmal pont ezert nem kezdtem volna soha.

Egyszeruen az ember elobb utobb megtalalja a szamara megfelelo tarsat. En adtam eselyt magyaroknak is, de vegul egy mas nemzetiseguvel talaltam meg a boldogsagot.

Meg annyi, hogy azt tapasztaltam, hogy az ilyenek mint a kerdezo, ugy gondoljak, hogy a "kulfoldi ferfival" egy rahedli penz is tarsul. Ilyen is van, de ez is altalanositas. Az en parom pl. egy elegge szegenyes orszagbol szarmazik, es o sem gazdag.

2020. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Az oldal tulaja izraelita. Innentől mit vársz?
2020. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Kimegyek az utcára és látom a magyar mentalitást a parkolásban, autóvezetésben, vásárlásban, ügyintézés során. Ne kapjak agyvérzést?

Tegnap egy gyökér úgy rám parkolt, hogy 10 percet ott kellett csak azért szobroznom, hogy ki tudjak állni. Délután majdnem frontálisan elkapott egy bringás a figyelmetlensége miatt. Rá 1 óra múlva egy fiatal gyerek a sarkon szétnézés nélkül óriási tempóval hasított el bringával, ha 5 km/h-val gyorsabban megyek, elkaszál. 2 óra múlva egy családanya a gyerekét nem tanítja meg jobbra tartásra az úton, majdnem kivasaltam emiatt. S ez csak a tegnap, illetve a közlekedés. A magyarok mindent leszarnak, nem foglalkoznak a környezetükkel. Ettől függetlenül magyar nőt választanék.

2020. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a magyarok kötsögök és tiszteletlenek. Én lányként írom a választ, és saját vélemény. A világon minden országban vannak rosszindulatú emberek, meg irigyek, de szerintem itthon minden második ember ilyen sajnos. A nők azért utálnak mert csinos vagyok, a férfiak tárgyiasításától meg lehetetlen elmenekülni. Ha jobb vagyok valakinél jön az irigység és rosszindulat, ahelyett, hogy megdicsérne vagy elismerné a sikerem, ahogy pl én teszem másoknál. Ebben az országban ha felveszel egy haspólót mert olyan kedved van, esetleg büszke vagy a testedre, a babakocsit tologató anyukák, vagy csak random az utcán sétáló emberek vagy lenéznek hogy biztos krva vagy, vagy egyből megakarnak dugni. Nálunk nem divat hátsószándék nélkül megdicsérni valakit, csak akkor ha abból nekünk előnyünk származik később. Rengeteg állatkínzásos hír, rengeteg szemetelés, a sok magyar proli a szemétkupacon érzi jól magát. Mindig a mások dolgával vagytok elfoglalva, pedig a saját életetekben kéne helyretenni a dolgokat. Amikor más országban járok (hetekre mondjuk, nem 2 napra) ezeket nem szoktam tapasztalni. Nem mindegy melyik országról van szó, de a legtöbben nem érdekli az embereket hogy öltözöl, milyen vagy. Teljesen más gondolkodásuk van. Nem annyira önzőek, mint itthon. Ezért is tervezek minél előbb lelépni innen.
2020. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#13. "Meg annyi, hogy azt tapasztaltam, hogy az ilyenek mint a kerdezo, ugy gondoljak, hogy a "kulfoldi ferfival" egy rahedli penz is tarsul." te most szórakozol velem ugye? A kérdésem azon kívül, hogy magyarellenességet tapasztalok az oldalon és az okát szeretném tudni, nem állít semmit.


"magyar párt szeretnék"=náci

"bármit, csak magyart ne" =nem náci

Ezt a hozzáállást nem értem. Ha már annyira tiszteljük mindenben a másságot, a mások szemszögéből akinek nincs baja a magyarokkal szintén más, így még ha nem is tisztel, legalább nem áll bele az emberbe vagy utálkozik.

De most komolyan.... nem könnyítik ám meg, hogy ezt a tiszteletet megadjuk xy csoportnak, ha mindenki csak fikázódik.

2020. jún. 13. 17:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok és nem figyelek oda ha negatív véleményt kapok mert egyre kevesebben leszünk amelyik családban csak magyarok vannak. Különben minden embert a cselekedetei szerint kell meg ítélni nem a származása szerint.
2020. jún. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!