Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy engem ez zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy engem ez zavar vagy én vagyok túl érzelmes?

Figyelt kérdés

Ha napokig vagy egy hétig nem látom a párom és csak chatelünk és nem mondja, hogy hiányzom neki, rosszul esik.

Ha magától is keres, akkor is. Lehet én vagyok túl érzékeny de hiába kérdezi meg este mit csináltam aznap, nekem attól még rosszul esik hogy sose mondja hogy hiányzom vagy szeret.

Számomra a kettő nem ugyanaz. Hiába ír nekem magától, ha az érzéseiről alig ír valamit.


2020. jún. 13. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok híve az így szeretlek, úgy szeretlek, millió szivecske, stb. üzeneteknek. Én is csak ritkán írom, mikor abban a pillanatban épp rám tör az érzés. Ettől még napközben eszembe jut a másik és ugyanúgy szeretem.

Ha zavar akkor zavar, mindegy mennyire jogos. Viszont valószínűleg neki meg az lenne teher (és épp az venné el ezeknek a szavaknak a valós tartalmát és érzelmi hátterét) ha tudatosan kéne figyelnie hogy napi egyszer bepötyögje.

Ez szerintem tipikusan a megszoksz, vagy megszöksz probléma.

2020. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyébként nem arra gondoltam, hogy minden nap mondja de néha jól esne mikor napokig vagy egy hétig vagy hetekig nem látom.
2020. jún. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!