Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik kicsit erzelmesebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kicsit erzelmesebbek, erkolcsosebbek, nem zavar titeket neha ez magatokban?

Figyelt kérdés

Nalam nincsen szex csak ugy, kapcsolaton kivul. Meg semmi.

Pontosan tudom,hogy ez igy a jo,mert a tartalmatlan dolgoktol kikeszulnek.

Viszont mikor a barati korben is hallom,hogy 'de jo delutant toltottem el xy-nal' es tok konnyeden veszi.. akkor ugy elgondolkozom.

de csak borultabb pillanataimban van ez,hogy zavar ez a gat bennem ami nem engedi,hogy csak ugy ellegyek valakivel..


nektek is van ilyen?


2017. júl. 5. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem vagyok frusztrált. Legalábbis nem emiatt. Te az vagy, de ne aggódj, mindenkinek megvan a maga nyomora. A tied nem túl vészes, szóval élvezd az életet.
2017. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Más emberek vagytok. Neked így jó, másnak meg máshogy. Kb mint amikor valaki fontosnak tarja a reggelit, más meg képtelen szilárd ételt letolni magába reggel. Egyikkel sincs semmi gond.
2017. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miért van ez így. Egyszerű gátlásból vagy meggyőződésből. Utóbbi esetben az ember tudja, hogy mire van szüksége (és mire nincs), de akkor elvileg nem kellene, hogy ez zavarja.

Lehet, hogy csak simán gátlásos vagy és vágynál ilyesmire. Ebben az esetben szerintem gondold végig, hogy miért van bűntudatod és hogy pontosan mire is vágynál igazán. Hülyeségbe ne ugorj fejest semmiképp.

2017. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem nem ,nekem komoly kapcsolat volt az eletemben meg egy olyan, ahol en szerelmes voltam a masik fel meg nem...:D

nem vagyom erre, csak azt latom,hogy aki konnyedebben tudja venni annak egyszerubb.

2017. júl. 5. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Értem a helyzetet, én is így vagyok vele. Viszont nekem az elvek mellett az is fontos, hogy a dolgok hatékonyak legyenek, sőt, a kettő kapcsolódik. Ha úgy adódik, újraértékelem az adott elvet, hogy hogyan lehet belőle úgy a legtöbbet kihozni, hogy az ne kiskapukeresés legyen, és az erkölcsöm ne sérüljön (csak a magammal való elszámolás miatt), de ne is hátráltasson feleslegesen. Az önvizsgálat folyamatos, de változás nem sűrűn van.


25/F

2017. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

De igen, Kérdező, én eléggé undorító dolognak tartom az ilyet. Elég szégyen hogy a mai mosléktársadalom aktívan támogatja ezt a felfogást, és a hűség meg az erkölcs irtandó, negatív tulajdonságok lettek.

Kíváncsi leszek rá, az életvitelszerű megcsalás mikor lesz trendi.

2017. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Ilyen vagyok, nálam a hűség alap dolognak számít. Sajnos eddig akivel együtt voltam, mindegyikről kiderült előbb-utóbb, hogy ők nem így gondolják.
2017. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előttem lévő utolsó kettő buta. Elég furán jár az agyuk, valószínű automatára van állítva.

Hogy jön ide a megcsalás meg a hűség témaköre, nem értem. Ilyesmiről szó sem esett, nem is része az alap témának.

2017. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

''Nalam nincsen szex csak ugy, kapcsolaton kivul. Meg semmi. ''

#8 szerinted ez mit jelen? Nem dug félre, nem csalja meg azt akivel kapcsolatban van. Ez mi, ha nem hűség?

2017. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen dolgaim nekem is, leginkább akkor, amikor még szűz voltam... vagyis még párkapcsolatom sem volt 21 éves koromban... de azért éreztem már a vágyat. És akkor lett volna egyszer alkalmam alkalmira, és vágytam is a szexre, de nem tudtam volna igent mondani. És akkor magamat emésztettem egy jó két hétig, hogy jaj, lehet, hogy az egyetlen esélyemet csesztem el. Elég önbizalomhiányos, szorongó lány voltam, na.


Amióta összeszedtem magam, azóta nem zavar ez (pedig azután még kellett várnom azért a kapcsolatra és a szexre is).

2017. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!