Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi egyre személyesebb témákat hoz fel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki sokszor rámír, először munkaügyben kezdtünk levelezni, kölcsönösen segítettünk egymásnak. Aztán elkezdtünk levelezgetni először általános témákban, jó humora van, vicces, elszórakozunk. Viszont mostanában egyre személyesebb témákról ír. Kérdezget előző párkapcsolataimról, szexuális élet stb. Olyat ír, hogy múltkor milyen csinos voltam abban és abban a ruhában.

Ő párkapcsolatban van, ezért sem értem miért van ez? Akarhat tőlem ennek ellenére valamit?


2020. jún. 13. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Több minden is lehet, szerintem:

- igen, le akar feküdni veled, közben pedig megtartaná a jelenlegi a barátnőjét

- igen, le akar feküdni veled, és dobná közben a barátnőjét

- nem akar tőled semmit, csak szeretné érezni, hogy lennének lehetőségei, ha akarná (talán már régóta együtt van a barátnőjével, belefásult a kapcsolatába)


A témaválasztásai alapján viszont nem tartom valószínűnek, hogy csak úgy barátilag érdeklődne felőled.


28/F

2020. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!