Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt, aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt, aki sosem élte át, hogy egy férfi eloben, személyesen a tudtára adta, hogy szépnek és vonzónak találja, és akár ismerikedne is vele?

Figyelt kérdés

Az online verzió nem számít, ahogy az sem amikor alkoholszagu munkások és csavargok beszologatnak.


Illetve másik kerdes: mondta már Nektek férfi eloben, hogy rondák vagytok?


2019. máj. 5. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Az átlagos külsejű nők nagyon ritkán kapnak olyasféle bóközönt amit itt incel fiúk harsogva próbálnak bizonygatni.

A "szép és a ronda vagy" között pedig számos alternatíva létezik.

Az is a "rondaság" egyik fokmérője ha a korosztályod mindig semmibe vesz, és csak kb apád korabeliek vesznek nőszámba, tragikus és meghatározó élmény egy tinédzser számára.

Másrészt a férfiak sem kizárólag a külső alapján választanak társat, nagyon is mérlegelik hogy ki fia borja lakik abban a testben.

2019. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak szórakozóhelyen. Utcán manapság már nem szokás ismerkedni.
2019. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akár ismerős körökben gondoltam, nem feltétlen az utcán, hanem rövid ismeretség után, ami baratok, rokonok által jött létre.
2019. máj. 5. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát..végülis volt olyan, hogy esküvőn összegabalyodtam a vőlegény öccsével, vagy kisebb házibuliban rámhajtott valaki :) Szóval bármilyen rendezvényen lehet ismerkedni, de ahol alkohol is van, ott nagyobb bátorsággal szoktak.
2019. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mondta egy-két ember, de annyira önbizalomhiányos voltam, hogy sosem hittem el és csak gúnyolódásnak fogtam fel.


Nem mondták még élőben, hogy ronda vagyok, suttyókkal nem ismerkedek.

2019. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bulin, alkoholon kívül csak egy ilyen volt, az is csak annyi, hogy szép vagyok, az is szerintem azért, mert szerelmes lehet valakibe talán és be van kattanva. Fúleg, mert azóta nem történt semmi,kerül is...
2019. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jelen. Csak interneten tartottak értelmesnek, kép alapján szépnek. Élőben nem hiszem, hogy bárki vonzódik hozzám első ismerkedésre. Engem kicsit nehezebb kiismerni igazán, és pechemre babaarcú modell se vagyok.
2019. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Maximum apám korabeli távolabbi rokonaim bókoltak olyan 13-14 éves koromban, hogy biztos nem győzi apám elhajtani otthonról a sok udvarlót (haha), csak mert elkezdtem nőnek kinézni kislány helyett, de ők nyilván nem ismerkedni akartak (hál' Istennek).


"Illetve másik kerdes: mondta már Nektek férfi eloben, hogy rondák vagytok?"


Konkrétan azt, hogy "ronda vagyok" nem, viszont az iskolai éveim arról szóltak, hogy néhány fiú osztálytársam egy-egy előnytelen tulajdonságomra kihagyhatatlan módon felhívta a figyelmem minden nap. Ugyan rondának nem hívtak, de voltam már fiú, transzi, leszbikus, "bottal sem", kismellű, dagadt, ormótlan, vagy csak simán hangosan kiröhögtek, mikor elsétáltam mellettük a folyosón.

2019. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-8 azért én örülök Nektek. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Az ertekelesetek alapján viszont látszik, hogy fejben ott vagytok. 😉
2019. máj. 5. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kultúráltan és egyértelműen nem igazán. Bunkó, tanulatlan, gusztustalan vagy akár ijesztő/fenyegető stílusban igen.

Azt hogy ronda vagyok, beszólogatás formájában tudtomra adták párszor. Pl, gimnáziumban az osztálytársaim vagy azt utcán. És azért szerintem 18 évesen már nem gyerek az illető, hogy 'elnézhető legyen'. Amúgy nem hiszem, hogy olyan ronda lennék, ha csak képeket látnak rólam, általában elfogadhatónak tartanak.

2019. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!