Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért nem szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem szeretitek a kocsmákat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
A sok reszeg, kanos bunko miatt, meg a hangosan vihoraszo, segguket-melluket kipakolo csitri k*rvak miatt.
2010. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy presszóban nem olyan gyakori, hogy vkik elmennek a wcbe dugni, mint egy diszkóban, az emberek beszélgetni ülnek be, ismerkedni, nem pedig szexin táncolni és megdugatni magukat
2010. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

kocsmába szerintem normális csaj nem megy be ,a kocsmáról nekem már tényleg a legalja jut az eszembe ahol vén öregek bámulnak cigiznek alkoholizálnak.

viszont vannak olyan pubok ahova a fiatalabb korosztály jár.de amúgy oda se szeretek már menni,utálom a cigifüstöt.

és szerintem a sör egy lány kezében szintén nagyon gáz.

2010. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
a mai világban a disco nem szól másról, mint, hogy egyéjszakás partnereket keressünk, minden a szex körül forog, a lányok kipakolják magukat, rázzák magukat, egy kocsma/bár/presszó, egy hangulatos hely alkalmat ad, hogy az ember elbeszélgessen a másikkal, nem egyből összesimulva riszálják egymást, amúgy meg lehet üdítőt is inni, nem csak sört
2010. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A kocsmákat én is utálom, ahol az öreg alkoholisták ücsörögnek, de tényleg vannak kis pubok, ami direkt fiataloknak van kitalálva. Imádok oda menni:) Mi mindig úgy csináljuk, hogy beülünk barátokkal, ismerősökkel egy pub-ba, 1-2 órát elvagyunk, hülyülünk, megalapozzuk az estét, utána meg átmeyünk a disco-ba. És nem azért, h a wc dugjunk, ahogy azt korábban írták, csak jó néha elmenni iylen helyre is. De am tény, h néha tényleg jobb lenne a pub-ba maradni és nem átmenni a disco-ba:) 18/L
2010. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Mert olyan paraszt, sok kocsmatöltelék között...jól tudom érezni magam anélkül is h nem iszom le magam!
2010. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én írtam a wc-s dolgot, az ismerkedés szempontjából mondtam véleményt, persze az más, ha egy társaság elmegy discoba
2010. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A pubok tényleg jobbak!
2010. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem a beülős kiskocsmát is,meg a diszkót is.Mindenhol vannak normális fiatalok,szóval nem kéne általánosítani.Aki értelmes,az egy diszkóban is az marad,meg egy pubban is. 23/L
2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
persze lehet mást inni sör helyett,csak le kellett írnom ezt a sörös dolgok,mert szerintem undorító :P
2010. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!