Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irogat ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat ilyeneket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ràm írt az ex barátom egyik nap, és elkezdtünk beszélgetni. Aztán mondta hogy olyan régen látott, nem-e küldenék magamról egy képet (ő is küldött magáról), de nem igazán szerettem volna képet küldeni mert nekem van egy férjem és ez nem lenne helyes. Neki is van barátnője. Szóval gondoltam küldök egy képet hogy nézek ki hamár ő is küldött nekem. De neki ez nem volt elég és mondta hogy még küldjek magamról. Mondtam neki hogy nem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért szeretné hogy küldjek magamról képet? Azt is írta hogy nagyon tetszek neki még mindig. Szerintetek miért ír ilyeneket ha tudja hogy nekem van párom és neki is van barátnője?
2020. jún. 13. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is írta hogy nagyon tetszek neki még mindig."


Meg is válaszoltad.

2020. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hokizna
2020. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexchatelni akart.
2020. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Hiányzol neki, újra látni akar. Neki barátnője van valószínűleg nem szereti ha ilyeneket csinálni.
2020. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

", de nem igazán szerettem volna képet küldeni mert nekem van egy férjem és ez nem lenne helyes."


Eleve az nem helyes, hogy férjnél vagy ,és az exeddel levelezgetsz.

Ez inkorrekt.

Ha botrányt akarsz, akkor csak folytasd, és küldözgess az exnek képeket.

Ennyire nincs önbecsülésed, nem félsz, hogy tönkrevágod az életedet?

2020. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az exem rám írna, miközben párja van, és tudja, hogy nekem férjem,

lekoptatnám. Azt meg kikérném magamnak, hogy az én fényképemen élvezkedjen, pótlásnak használja.

Nem gondoltál arra, hogy akkor is hasonlókat művelt, amikor még a te párod volt?


Az exed egy szemét.

Te meg felelőtlen vagy.

2020. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beprobalkozott, hátha eljut veled egy szeretői kapcsolatig
2020. jún. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!