Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érdeklem akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdeklem akkor miért keres, és miért irogat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy sráccal, minden tök jól alakult aztán mondta h mégsem jövök be neki. Mondom jó rendben, van ilyen. Aztán még írt, de mondtam, hogy haggyuk egymást békén, aztán le is tiltottam. Egy hét után rájöttem, hogy ez eléggé gyerekes dolog így feloldottam, de nem írtam rá.

Aztán rám írt vmi kamu dumával, és így irogat mindenféle átlagos dologról. Nem is foglalkoztam nagyon vele, gondoltam biztos csak szórakozik, erre rám írt a hétvégén, hogy elment bulizni és h mennyire be.aszott és akart csajozni de nem tudott, és tiszta ideg ez miatt...Most erre nemigazán tudtam mit válaszolni, mert semmi közöm ehhez.


2014. nov. 6. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi?

Neked bejön?

És?

Nem akarsz semmit,a fiú féltékennyé akar tenni

2014. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő nem akar semmit, azt mondta.
2014. nov. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!