Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljönnél egy GYK-s Felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönnél egy GYK-s Felnőtt párkapcsolatok topik találkozóra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 23:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
#40: Ebben is van valami. Ha megnézed a szavazást, a többség azt jelölte hogy nem menne el, szóval ők lehetnek akikről írtam. Egyébként érdekes próbálkozás lenne, én egy esélyt adnék neki.:)
2020. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
#41 mobdjuk jó lenne tudni, hogy mennyi az annyi. Nem tudom asztalin hogy van, de mobilon szám szerint nem látni, hogy mire hányan szavaztak.
2020. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Oh, én anno szilvesztert akartam szervezni, hogy aki egyedül tölti az se legyen annyira egyedül, aztán egy ember jelentkezett, de végül ő is visszamondta.


Így sok esélyt nem látok ebben.

2020. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

61 fő szavazott eddig.


Pár éve volt itt egy srác, szegény nagyon odavolt, több kérdést is kiírt, hogy elvileg molesztálták kiskorában, meg teljesen depis volt, öngyilkossági kísérletei is voltak, na rá kíváncsi lennék, hogy mi van vele azóta... már ha igaz volt és nem csak egy troll volt.

2020. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

#42:

Szinte biztos, hogy nem: 41

Talán: 8

Benne lennék: 12

2020. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben kizárt, senkire se vagyok innen kíváncsi. Más vadidegenekkel se találkozgatok.
2020. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
51%
Elég/sok nekem itt a sok hülye online is nem hogy élőben.
2020. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
94%
Elmennék! 44F cuppogna és nyomná az "alfás" dumáit, Balázska már eleve részegen jönne, édesmézes minden csajt megpróbálna felszedni, a paranoiás lány folyamatosan azt nézné, figyelik-e őt az ablakból, roven mindenkit elküldene az anyjába, a nőgyűlölők előadást tarthatnának, aztán levágnának egy hisztit, az elborult világnézetű középkorú szüzek (ha már tilos az incelezés) pedig csak vernék magukat, hogy itt se sikerült becsajozni, a gyakoris nőknek is csak a pasik felső 10%-a kell, és a külföldiek már minden jó nőt elhalásztak előlük.
2020. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
43%
Én elmennék, de csak férfiak lennének, a nagyszájú kislányok fo.snának, mint mindenben.
2020. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!