Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel a problèmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a problèmát? Bocsánat ha nem jó topik.

Figyelt kérdés

Kicsit összetett a dolog, a probléma az, hogy az élettársam lelépett. Előfordul, nem ez vágott teljesen haza , hanem, hogy kiderült, hogy terhes vagyok, illetve a nagyobb probléma , hogy méhen kíbüli terhesség volt. Intézkedtem egyből, nyílván vele is közöltem a dolgot, akkor még nagyon készséges volt, de azóta engem okol ezért az egészért, én meg beleőrülök. Így is eléggé nagy gondnak érzem, hogy választási lehetőségem se volt a gyerekkel kapcsolatban de még pluszban rám is keni, rám hárítja a felelősséget, és amikor persze szólok Neki hogy 2 emberes dolog ez akkor hárít. Nem kértem azt, hogy ugráljon körbe, de ő akart velem beszélni meg találkozni a történtek után, persze ebből az lett, hogy én miért várom el, mikor én mondtam neki , hogy a szemébe sem tudok jelenleg nézni.

Mit tudok tenni, hogy ne én érezzem magam “bűnösnek” a történtek után?

A szakításunknak mélyrehatóbb okai voltak, bár a mai napig nem tudom értelmezni a “szeretlek de nem akarok veled együtt lenni” mondatot.



2018. dec. 11. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy szeret de nem akar veled együtt lenni. Nem szeret! Tudod, mondani sokmindent lehet, a tettek beszélnek inkább. Gyáva ahhoz hogy kimondja hogy már nem szeret, csak kötődhet még kicsit esetleg.
2018. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1! Nem elvetette, hanem méhenkívüli terhessége volt! Olvasd már el rendesen.
2018. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

sajnálom, ami történt.

a fickó önző, és nem való melléd egy ilyen alak, dobd ki! Mindenével együtt! Egyszer kell erőt venni hozzá!


Hajrá!


42/F

2018. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy számító féreg. A méhen kívüli terhesség miatt meg ne ostorozd magad. Lehet a te testedben fejlődött volna, de hogy hol tapad meg, az már nem rajtad múlik. "Örülj" hogy így alakult mert legalább lesz lehetőséged találni egy normális férfit.
2018. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Bár keményen abortusz ellenes vagyok (ez most az első kommentnek is szól), de még én is tudom, hogy a méhen kívüli terhességnél nincs döntés. Ott a gyerek olyan helyen tapadt meg, ahol nem tud fejlődni és az anya is belehal, ha nem műtik meg. Ez nem kétemberes döntés volt, hanem egy életmentő műtét. Ezért kár okolni téged bárkinek is.
2018. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak előre nézz. Sok sikert az életben 😊
2018. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom a veszteséged, és most itt nem a pasira gondolok.. ő nem veszteség neked, hidd el.

Aki igy viselkedik egy ilyen szituációban, mint a volt párod... nos, jobb is, hogy nincs már az életedben!!! Fogd igy fel, hogy kaptál egy lehetőséget, hogy tiszta lappal élj és időben kiderültek a dolgok!


30N

2018. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat, az első válaszolot ... nos.... nem tudom hova tenni egyszerűen de lényegtelen.

Igazából a szakítós szöveg az volt hogy” nem úgy hiányzol,ahogy kellene, nem beleőrülök a hiányodba, csak hiányzol, ergo ki fogok szeretni belőled és félek, hogy majd csak akkor döbbenek rá hogy elbsztam amikor már késő lesz, hidd el félek tőle.” Nos ezt sem a szememben hanem üzenetben írta le nekem.


Próbálom úgy felfogni, hogy ez volt a helyes, nem volt választási lehetőségem, mégis haszontalannak érzem magam, ő pedig még rátesz egy lapáttal. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, de a közös ismerősökkel sajnos nem tudom, és onnan próbálgat meg célozni. Nagyon nehéz....

Köszönöm Mindenkinek nagyon kedvesek vagytok!

2018. dec. 11. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

A lényeget elmondták előttem, jobb lesz neked egy ilyen ember nélkül.


"majd csak akkor döbbenek rá hogy elbsztam amikor már késő lesz, hidd el félek tőle." - ezt azért mondta, mert nyitva akarta hagyni magának az ajtót, hogy bármikor visszakullogjon hozzád, ha mégsem jönnek be a tervei más nőkkel. Ha nincs ló, jó a szamár is. S látod be is jött a terve, mert azóta is a hatása alatt vagy, és nyilván egy füttyentésére szaladnál hozzá.

2018. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem. Megszakítottam vele minden kontaktot, interneten, telefonon, személyesen, csak közös ismerős által tudja velem felvenni a kapcsolatot, de arra meg nem igazán van sok esély, kiderülne, és nem szeretnék róla hallani. Csak nehéz elfogadni a dolgokat így, hogy minden összejött
2018. dec. 11. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!