Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy nem kellettél valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam! Volt egy pasi az életemben, aki azt mondta komoly kapcsolatra vágyik, gyereket akar, családot stb stb. Ismerkedtünk, volt szex is, jól éreztük magunkat együtt, bejöttünk egymásnak. De feltűnt, hogy nem nagyon komolyodik a dolog, mondhatni csak program volt és szex. Kérdeztem tőle, hogy akkor mi most hogyan állunk egymással és azt mondta ez részéről nem komoly és nem is lesz az. Mikor megkérdeztem, hogy mi az amit hiányol, akkor hallgatott. Nem lehetett vele őszintén beszélgetni. Nagyon rosszul érzem magam, hogy nem kellettem neki. Egész nap csak sírnék kb.
2020. jún. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul, nekem is szar hogy egy nő maximum barátként tekint rám, de férfiként nem tud. De hát ez van, nem mindenki passzol össze.
2020. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb naivitas. Tanulopenz. Tul fogod elni.
2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár magamat hallanám. Csak én az ex miatt nem kellettem.
2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad, segíteni fog. Aztán mosakodj meg nézz a tükörbe és mond, hogy velem ezt még egyszer senki nem fogja megtenni. Ismételd addig, amíg el nem hiszed amit mondasz. Aztán vegyél fel egy csinos ruhát mosolyogj mindenkire, menj el a legközelebbi plázába vegyél valami felesleges dolgot magadnak és jobb lesz.
2020. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam szerelmes, nem jöttünk össze, mert a szülei gazdagok, nekem meg nem volt diplomám (a csajnak se, mert osztálytárs volt, csak hát Ő nő, a családjában meg minden férfi diplomás...)


10 év telt el, de mai napig bánt a dolog.

29/F

2020. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd a legközelebbi szex előtt megvárod az érzelmeket, és felteszed a fontosabb kérdéseket. Aztán ha nem tud rá válaszolni, hallgat.. akkor nem bújsz vele ágyba.
2020. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!