Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Más hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Más hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Eddig mindig mindenkinél úgy jártam, hogy aki nagyon vonzott külsőleg, volt kémia, azzal nem voltunk egy hullámhosszon, akadozott, erőltetett volt a beszélgetés, akivel viszont nagyon egy húron pendültünk, az meg nem vonzott igazán, nem volt kémia. Most is ilyen helyzetben vagyok.

28/l


2020. jún. 14. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Vagyunk egy páran így. A kulcsszó: SZERENCSE. Azaz annak hiánya. Ennyi, nem több, hiába próbálnak sokan valami jól hangzó "konyhapszichológiát" tolni mellé. Nyilván az ember élete során nem kerül kapcsolatba 100 ellenkező neművel, csak néhánnyal, ebbe a mennyiségbe pedig simán belefér, hogy mindig így jár. Másnak meg 2-3 ilyen eset után útjába sodorja az élet egy szerencsés véletlenen vagy valami teljesen átlagos hely(zet)en keresztül azt, akivel ez is stimmel meg az is.
2020. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az élet. Sajnos a mindenegyben nagyon ritka. Ezért kötnek ki a nők (meg gondolom a férfiak is) olyan partner mellett aki nem jó hozzájuk de nagyon vonzza őket. Ezért egyik helyzet sem kielégítő. És ezért sem tartósak a kapcsolatok mert mindig hiányzik belőle valami.
2020. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű. A szép nőket túlértékeled. Bálványozod. Azt hiszed ők különbek, mint a többi és ezért nem mersz velük szabadon, gátlástalanul beszélgetni.

Majd amikor megérted, hogy ő is csak egy nő, mint a többi, nem lesz ez gond.

2020. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy nő vagy, de fordítva ugyanez igaz.
2020. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5: Lehet benne igazság, de van ellenpéldám is. Jártam egy olyan férfival, akivel nagyon erős volt a vonzalom, de nem értettük meg egymást, ezért is lett vége. Ott már szó sem volt arról, hogy nem mertem volna vele szabadon beszélgetni.
2020. jún. 14. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt választ, akivel jól érzed magadat, ne erre a kémiaságra koncentrálj.
2020. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
“Kémiaiság” nélkül nem tudok szexelni.
2020. jún. 14. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sajnos törvényszerű. Csak azzal működik a mágneses vonzalom, aki az ellentéted, emiatt nincs sok közös bennetek. A lelkitárs szerintem az, aki hasonlít hozzád, ezért könnyű vele beszélgetni, csak éppen mivel hasonló hozzád, soha nem fog úgy hatni rád, mint az ellentéted. Minél nőiesebb vagy férfiasabb valaki, annál nagyobb a szakadék, de annál mágnesesebb a vonzás. Hát jó sza..rul van kitalálva, de azóta tudom, mióta átéltem, hogy az ellentétemmel letéptük volna egymásról a ruhát, de 5 percig nem tudtam volna vele egy fedél alatt élni, amikor meg megtaláltam az egész életemben elképzelt személyiségű férfit, kiderült, hogy olyan, mintha a testvérem és kb. annyi szexuális izgalmat is tud belőlem kiváltani. Nyilván van átmenet, de ahol erősebb szexuális vonzalom volt köztünk, ott mindig társas magányban éltem.
2020. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!