Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is járt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már hasonló cipőben? Mindent megint előröl kezdeni.

Figyelt kérdés

Túl vagytok a 30-on vagy már közel a 40-hez, házasok voltatok, de elváltatok, volt közös ház amit el kellett adni, aztán költözhettetek haza.


Ti nem akartok gyereket, a társatok sem akart, de idővel változott a véleménye, majd gyakorlatilag emiatt válás.


Újra megismerkedni valakivel, de az is megint idő, aztán újra összeköltözni, de hová, ki költözzön, mindenkinek kb van már egy fix munkahelye.


Érdemes egyáltalán komoly kapcsolatban gondolkodni?


Illetve van olyan nő akinek nem változik majd meg a véleménye és az érzése afelől, hogy ő sem akar gyereket?


7 évig voltunk együtt, most 35 éves vagyok, és gyakorlatilag kárba veszett 7 évem.

A következő 5 évem elszalad mint a fene, és 40 évesen még szarabb lesz.


2019. nov. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem akarsz gyereket, akkor nem értem hol a kár. Sőt pont te akár még 60 évesen is ismerkedhetsz, mert ez sosem lesz szempont nálad, hogy sürget a biológiai óra.


Manapság pedig már nem úgy működik a világ, hogy összejöttök 20-30 évesen és együtt vagytok valamelyikőtök haláláig. Tudom sokan szeretnek ezzel kapcsolatban álomvilágban élni, de ez kb 10-ből ha 1-2 embernek adatik meg.

2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem voltunk házasok, nem volt saját házunk/lakásunk, de ja költözhettem én is haza.


És kezdhettem mindent előröl, dögunalmas, gyakorlatilag kalandjaim vannak csak, fix kapcsolat nem jön össze, akkora gond otthon nincs, mert csak anyám él már és egy nagyobb családi házról van szó.


mi 11 évig voltunk együtt. Nem is gondolkozok elköltözésen sem. Jó állásom van, hát lesz ami lesz.


De gyereket azt akartam, de most már nem akarok.


Valóban idő, az idő a probléma, minimum minimum összeköltözés után 1 évvel vállalnék csak gyereket. De most már nem.


39/f

2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 4 éves gyerekkel kezdtem új életet, és még így is sikerült. Mondjuk pont a gyerek téma nálunk már nem volt gond. Aztán 4 évvel később már közösen újra új életet kezdtünk külföldön, újra albérlet, karrierépítés, majd közös otthon.
2019. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Sosem vágtam, hogy képes valaki azt mondani, hogy kárba veszett az a pár év...


Pláne, hogy te nem is akarsz gyereket. Akkor téged milyen kár ért? Mert ha fordítva lettél volna felültetve, és most akarsz családot tervezni, úgy értem, de így..


Valaki 20 év után válik, ilyen az élet. Téged nem igazán sürget az idő, találsz mást és szevasz, nem értem ezt a nagy apátiát.

2019. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

38 vagyok,és nő.Én is azt érzem hogy az utolsó kapcsolatom kárba veszett idő,6 év volt.Gyerek nem volt gond,mert nem akarok,ő se akart.Más gondok voltak.2 éve nem is ismerkedtem,volt 1-2 férfi,de nem volt komoly az egész.Kissé kiábrándultam az egészből.

Én nem költöznék haza,próbálom megoldani mindig a helyzetemet egyedül,most éppen azzal vagyok elfoglalva,hogy másik albérletet keressek.Nekem jelenleg csak az a lényeg hogy egyedül szépen el tudjak lavírozni az életben.Azért idős koromban nem szeretnék egyedül lenni,de egyenlőre hagyok időt magamnak,és nem erőltetem az ismerkedést.

Fontos dolognak tartom hogy egy hullámhosszon legyek valakivel,és érzelmek is legyenek.Ismerősöm azt mondta tegnap,hogy ne kergessek ilyen álmokat,lejjebb kell adni,elég ha csak kijövök valakivel,nem kell szerelem.Én ezt azért nem így gondolom,langyos kapcsolatot mert épp nincs jobb,nem szeretnék.

Egyenlőre ne erőltess semmit,zárd le magadban normálisan az előzőt,és koncentrálj csak magadra most.Bízd az életre a dolgokat.

2019. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lettem lepontozva.

Továbbra is úgy gondolom, hogy sokban tehet róla saját maga, aki úgy gondolja, hogy egy kapcsolat elvette az idejét...


Saját felelősségről hallottatok-e? ha annyira rossz volt, akkor ki lehet lépni. HA meg nem teszi valaki, hát istenem, igen, az kárba veszett idő.. Te döntesz.

2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!