Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-28 közötti lányok, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23-28 közötti lányok, mire vágytok a párkapcsolatban, mik a terveitek mondjuk 2-3 éven belül? Karrier építés, külföldi utazgatás, saját lakás, gyerek?

Figyelt kérdés

A vállalkozásom alakul, telek megvan (építkezni szeretnék 2-3 év múlva).

Ismerkedésnél nem tudom melyik korosztályt célozzam meg, mivel már szeretnék gyereket (1-2 éven belül, még az építkezés előtt), aztán még néhány gyereket...


Úgy tapasztaltam, a 25 alatti lányok még körbe akarják utazni Európát, és gyereket csak 30+ évesen szeretnének (amire én kizárt, hogy várok 5-7 évet).

25 fölött meg vagy van gyerek (és nem akarnak többet), vagy most kezdik a karrierjüket építeni, ami szintén vagy 5 év...

30/F


2020. jún. 14. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Építs te is karriert.
2020. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy 1-2 éves járogatásba nem vállalunk gyereket. Akinek ez nem egyértelmű az soha semmilyen formában ne csináljon gyereket.
2020. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vállalkozásom van, már hátra dőlhetek, nem rajtam múlik.


"1-2 éves járogatásba nem vállalunk gyereket" - Miért is? Egy hónap alatt is meg lehet ismerni a másikat... és persze 20 évbe is telhet, mire rájössz, hogy folyamatosan megcsalt mindenkivel :)

2020. jún. 14. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, most várom az első babám, de nem 1-2 évvel ezelőtt jöttem össze a férjemmel. Ha te 1-2 éven belül gyereket akarsz, akkor inkább a 30 közeli korosztályt kéne megcéloznod (28+ mindenképp), akiknél már potenciálisan ketyeg az a bizonyos óra, és ők is mielőbb szeretnének túllenni a dolgon. 21 évesen is család, saját ház volt a célom (akkor találkoztam a férjemmel), de ez nem jelenti azt, hogy eszetlenül ugrottam bele mindenbe, ami csak felmerült. Amúgy a célok és a jövőbeni tervek nem függnek feltétlenül az ember korától, csak annyi a különbség, hogy 25 alatt még ráérősebb az ember, és inkább az alapokat szeretné megteremteni a jövőjéhez, és nem csak úgy durrbele rohanni előre az életben. Ilyen kiszolgáltatott helyzetbe szerencsére már egyre kevesebben hozzák magukat, cserébe viszont sajnos kitolódik a gyerekvállalási kor.
2020. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Masodikkal egyet ertek. A parommal ot eve vagyunk egyutt, es meg nem akarunk gyereket, mondjuk mar nem konkretan amiatt, mert ez meg nem eleg ido, mi szimplan nem akarunk, egyikunk sem ilyen “fiatalon” (30 alatt) gyereket, de visszagondolva, amikor meg csak 1-2 eve jartunk... Hat, akkor plane eszembe sem jutott volna, hogy most gyereket vallaljunk! 1-2 ev az meg boven az az idoszak, amikor akkor is azt hiszed, hogy minden tokeletes, egy romantikus mesefilmben elsz a paroddal, ha egyebkent tok egyertelmu, hogy halalra itelt a kapcsolat, ha elmulnak a heves erzelmek.

Ha akarunk gyereket majd, az ilyen 32-35 eves korom kozott lesz. Addig pedig igen, mind a ketten szeretnenk elvezni a gondtalan eletet, utazgatni, epiteni a vallalkozast, venni egy kozos lakast vagy hazat (nekem van lakasom, de ha lenne gyerek, nagyobbat vennenk), akarmikor kenyelmesen talalkozni a barati tarsasaggal, elmenni kirandulni, meginni par sort, stb. A tarsasagban sincs meg senkinek gyereke, szoval ugy erzem, masok is ugyanigy vannak ezzel, hogy mindennek megvan a maga ideje. A gyerekszulesnek pedig manapsag nagyreszt 30 felett van az ideje.

2020. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, egy félév és végzek az egyetemmel. Azután szeretnék elmenni dolgozni minimum 3 évet, annyi tapasztalatot gyűjteni a szakmámban, hogy szülés után is keresett legyek.

Amíg dolgozok, addig szeretném megtalálni a szűk határmezsgyét az élet élvezete és a takarékoskodás között, szerencsére ebben elég jól vagyok. Tehát félre is akarok tenni a jövőre, de emellett szeretnék élményeket gyűjteni, jókat enni, sportolni, erre pedig költök.

Munka mellett szeretnék a kertemben saját ételt termeszteni, ezzel idén kísérletezem először, megtanulni oroszul és esetleg ha úgy hozza az élet, akkor más hobbiba is belemerülni.

Való igaz, hogy családalapítás előtt szeretnék elmenni egy hosszabb utazásra, (kb. fél év) nem hagyományos formában. Tehát nem hotelekben, fővárosban megszállós utazás, hanem helyi befogadó családnál vagy egyéb formában pl. lakókocsi. Egyszer már csináltam, akkor nagyon bejött, vinném magammal a jövendőbelimet is.

Munka mellett önkényeskedni is szeretnék majd, minél értelmesebben el szeretném tölteni az időt.

Főzés-sütés terén szeretnék egy elég magas szintet elérni, szeretnék saját receptgyűjteményt kidolgozni.


Hát ez lenne a terv. Aztán ember tervez, Isten végez.

2020. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most vettem észre, hogy párkapcsolatra koncentrál a kérdés, csak annyit teszek még hozzá, hogy természetesen annak örülnék a legjobban, ha minél inkább be tudnám vonni a párom a dolgaimba. Tehát akkor lenne teljes a boldogság, ha a párom is osztozna a hobbijaimon, együtt gondoznánk a kertet, nyelvet tanulnánk, együtt sportolnánk. Mennyei lenne. És persze együtt gyűjtenénk a pénzt a közös jövőre.
2020. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

"Egy hónap alatt is meg lehet ismerni a másikat."


A nagy francokat lehet. Ilyen felelőtlen pasival inkább nem akarnék gyereket.

2020. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen hamar akarsz gyereket, akkor 30-35 de leginkább a 35-40-es korosztályt lődd be. Tindereztem márciusban elég aktívan és konkrétan beszélgettem erről egy 39 és egy 40 éves nővel. Mindketten tervezték, hogy pár éven belül még bevállalnának gyermeket. Egy 30 éves pedig erre még azt mondta, hogy példamutató férfire vár, hogy akarjon gyereket. A 40 évesnek már volt egy 20 éves fia, de 45-ig bezárólag még vállalna. És a két 40-es nő elég jól nézett ki, igényesek, jól tartották magukat, az egyik simán kinézett olyan 28-nak is. Ellenben a 30 éves meg kb 40-nek, szóval a kor önmagában semmit nem számít. 30F
2020. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
27vagyok, én már lassan (2-3even belül) szeretnék családot, jelenleg van párom, aki ugyanígy gondolkozik szerencsére.
2020. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!