Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-28 közötti lányok, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23-28 közötti lányok, mire vágytok a párkapcsolatban, mik a terveitek mondjuk 2-3 éven belül? Karrier építés, külföldi utazgatás, saját lakás, gyerek?

Figyelt kérdés

A vállalkozásom alakul, telek megvan (építkezni szeretnék 2-3 év múlva).

Ismerkedésnél nem tudom melyik korosztályt célozzam meg, mivel már szeretnék gyereket (1-2 éven belül, még az építkezés előtt), aztán még néhány gyereket...


Úgy tapasztaltam, a 25 alatti lányok még körbe akarják utazni Európát, és gyereket csak 30+ évesen szeretnének (amire én kizárt, hogy várok 5-7 évet).

25 fölött meg vagy van gyerek (és nem akarnak többet), vagy most kezdik a karrierjüket építeni, ami szintén vagy 5 év...

30/F


2020. jún. 14. 17:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindig is nagy családot szerettem volna 3-4 gyerekkel - ahhoz 30 éves csajjal szerintem már késő ismerkedni...


Jelenleg (illetve 2 éven belül) az anyagi háttér már meglesz hozzá, 3 év múlva a ház is, tehát ez nem lehet gond - csak azért írom, mert voltak osztálytársaim, akik anno 19-20 évesen vállaltak gyereket a nullára, és egy pizzafutári, vagy árufeltöltői "karrierre"...


Vagy ezek szerint egy 20 éves csajjal lenne érdemes ismerkednem?! :)

2020. jún. 14. 20:42
 12/13 anonim ***** válasza:

23 vagyok, de nincs párom jelenleg.

Egy év múlva lesz meg a mester diplomám is. Már gyakornokként dolgozok MSc mellett, ezt szeretném folytatni, illetve ha minden jól megy ide fognak felvenni teljes munkaidőben is.

Én úgy gondoltam, hogy idény nyáron utazgattam volna kicsit. Ezt a tervemet töröltem, jövőre szeretnék viszont mindenképp. Nem sok, pár hét.

Utána szépen nekiállok a gyűjtögetésnek. Nincsenek nagy igényeim, inkább szeretnék félrerakni amennyit csak lehet.


Ha teszem azt, most megismernék valakit, akkor az az 1 év elég, hogy összeköltözzünk.


Én szeretnék utána minimum 3-4 évet dolgozni, félrerakni, karrieren dolgozni, utána jöhet a baba.


Ez 4-5 év a részemről.


1-2 év nagyon irreális elvárás szerintem.

2020. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

24 vagyok, ha minden jól megy pár hét múlva megvan a diplomám. Utána szeretnék mesterre menni, és a szakmámban dolgozni, de nem tudom konkrétan mit. Amúgy 19 éves korom óta dolgozok, de csak ilyen eladó, recepciós szintű munkákat, nyilván jó lenne lassan valami komolyabb.

Menyasszony vagyok, jövőre esküvő, utána szeretnénk elkezdeni rögtön gyerekkel próbálkozni, és akkor itthonlét alatt tudnám befejezni a mestert, addig jók ezek a képzettséget nem igénylő melók. Szóval a "karrieremet" én is később fogom csak elkezdeni építeni, már ha lesz ilyenem, szociális szférában tervezek dolgozni, ott nem repkednek a magas fizuk és pozíciók.

Utazni nem sokat utaztunk eddig, mindig volt fontosabb helye a pénznek, meg szabim is elment mindig a sulira. Most esküvő után tervezünk egy nagyobb, költségesebb nászutat, hogy ne úgy jöjjön a gyerek, hogy "sehol" nem voltunk előtte kettesben.

2020. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!