Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mennyire durva az, hogy csak a nanonim gyk-kérdések maradt már emberi kapcsolat tartásra?

Figyelt kérdés
Ez is jobb mint a semmi! Hiába társkeresőzök, hiába facebookozok, nem ír senki, semmiért erőltetés, nap mint nap várni hogy valaki vissza írjon, semmi értelme, van olyan hogy az embernek már csak ez maradt, és nem jó kedvéből vagy szórakozásból, ide van kényszerülve. Persze nem muszáj itt ezt se erőltetni, de akkor mi marad? Semmi. Akkor minek fizet valaki az internetért, a filmek, a játékok, az olnine dolgok már unalmasak néha, és jól esne az embernek beszélgetni, ha már való életbe nem tudja az ember megoldani, de egyszerűen nem létező lény vagyok,a netes kapcsolat tartásra. Csak ez maradt a anonim gyakori. Mennyire durva, ez nem vagyok ezzel egyedül?
2020. jún. 15. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Éljél ebben a képzelet világban. Hamar depressziós leszel azátán nincs megállás.

Emeld fel a feneked és menj társaságba.

2020. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond néha megyek társaságba de az nem olyan, az ismerőseim, haverjaim már megnősültek. De viszont csajokkal ismerkedni, csak a netes alternatíva lenne. De csak lenne.
2020. jún. 15. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez már a végső elkeseredés mutatója, ami igen, durva.
2020. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja ja sajnos ígyvan.
2020. jún. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!