Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás, 22-29 éves nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, 22-29 éves nők, szavazzatok! Járnátok egy olyan, nálatok 5 évvel idősebb, szintén diplomás férfival, aki kb. ugyanannyi pénzt keres, mint ti?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, mivel 5 évvel idősebb, már előrébb kellene tartania, több pénzt keresnie.
43 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Írok jobbat: az én jelenlegi párom négy évvel idősebb nálam, én viszont többet keresek (igaz, nem sokkal).

Szóval igen, nem jelenteni a fenti problémát.

2020. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
De ez milyen kérdés már? Az 5 év, az egyáltalán nem sok, sőt, optimális. Ha nekem van diplomám, miért ne jönnék össze egy szintén diplomással? Ha hasonló keresetünk van, az miért lenne kizáró ok?
2020. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Csak a személyiség számít. De neked csak diplomád van.
2020. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Van egy másfajta "üvegplafon" is szerintem. Egy bizonyos életkor vagy munkatapasztalat felett nehéz nagyokat fejlődni. Hogy érthetőbb legyek friss diplomásként könnyű a siralmas gyakornoki fizu után fejlődni. 2-3 év tapasztalat és mehetsz magasabb pozícióba. Viszont ott meg azért megáll a dolog mert a következő szinthez jóval több tapasztalat kell. Szóval ha nézünk egy leegyszerűsített cégfelépítést sokkal könnyebb gyakornokból középvezetővé válni mint középvezetőből felsővezetővé. Nyilván ez meglátszik anyagiakban is, egy bizonyos pont után azért megáll a fizu növekedés. Szóval nem feltétlenül tud előrébb járni valaki csak mert 5 évvel idősebb ha a következő pozíciójához mondjuk 10 év tapasztalat kéne nekem az enyémhez meg csak 2-3.
2020. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én jól keresek, szóval nem gond, ha nem keres többet.


A nővérem is többet keres a ferjenel.

2020. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pl.sok 5 év a pasi javára,így nem járnék vele.
2020. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem 8 évvel idősebb, nem diplomás és kétszer annyit keres mint én. Ennél fogva hiába fiatalabb nem váltanék.
2020. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párom 3 évvel idősebb, de még egyetemista. Ezt add össze.

Egyébként meglepően sokan vannak, akik 29-30 évesen szerzik az első diplomát, és szerintem akkor ugyanolyan szép eredmény, mint 22 évesen.

2020. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!