Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez segít? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez segít? Vagy valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

Megromlott a kapcsolatunk a párommal mert sokat veszekedtunk, sokszor szakítottunk de mindig kibékültünk 1-2 nap után.

Most eljutottunk oda hogy már több mint egy hete nem találkoztunk és nem is igazán beszéltünk.

Most elkezdtünk "randizni", "ismerkedni" mintha nem ismernénk egymást, tényleg teljesen az elejéről, alap kérdésekkel. Sokkal jobban éreztem magam ezen az első alkalmon mint amíg együtt voltunk, teljesen kötetlenül beszéltünk, viselkedtunk egymással és szerinte is nagyon jól ment az "első randink".

Szerintetek helyre lehet még hozni így a kapcsolatot? Vagy egy teljesen "új" kapcsolatot kialakitani egymással? Nagyon szeretem és tudom hogy ő is engem csak az volt a legnagyobb problémánk hogy nem beszéltük meg a gondjainkat, hiányzott a kommunikáció kettőnk között.


Ne nézzetek hülyének, egyszerűen csak szerelmes vagyok! :)



2020. jún. 19. 08:40
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

Szerintem nem, mert ha én szeretek valakit, akkor nincs ilyen mint iskolában, hogy A meg B hét, hogy hol együtt vagyunk, hol nem.

Lehet másnál működik, de nálam nem, már nem, felnőttként, volt az első kapcsolatomban valami ilyesmi, hát az annyit is ért. Az még akkor volt, mikor kis jellemtelen, semmilyen személyiségű tinike voltam, aki nem tudja mit akar, és összekeverte az igazi szerelmet a megszokással.

2020. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi sem tinik vagyunk, Ő 33 én 28 :)

Köszönöm szépen azért a válaszod! :)

2020. jún. 19. 08:51
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha már mással randiztok illetve ennyire elhidegültetek, akkor nem vagytok szerelmesek. Nekem legalábbis ilyen jellegű szünet nem fér bele egy kapcsolatba.
2020. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi 2,5 év után szakítottunk majdnem. Mi is újra kezdtünk a randizást, ismerkedést, azóta is együtt vagyunk, 22 éve.
2020. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem van esély rá, eddig " éretlenek" voltatok, te magad mondtad, hogy most jöttetek rá, hogy hiányzott a megfelelő kommunikáció...a párkapcsolat felépítése egy dolog, de a párkapcsolat megtartásához kell egy tapasztalat és tudás, mert különben nagy eséllyel az embert hibákat követ el, és néha végzetes hibákat, pusztán tapasztalatlansága miatt.

Lehet, hogy nektek most pont az kellett, hogy szakítsatok, ezáltal aztán felismertétek a hibáitokat.

Persze ahhoz, hogy sikeres legyen a dolog, az is kell, hogy mind a ketten energiát fektessetek a kapcsolatba, és az érzelmek tényleg még meglegyenek...

2020. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 nem mással randizunk, hanem egymással. Vagy lehet én nem értelmezem jól a válaszod, akkor neharagudj :)
2020. jún. 19. 09:24
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 ezt nagyon jó olvasni, remélem nálunk is rendben lesz minden mert én úgy erzem, hogy nekem Ő az igazi :)
2020. jún. 19. 09:25
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 Én is így gondolom, hogy pont ez kellett hogy rájöjjek/jöjjünk hogy valójában mit is szeretnénk a továbbiakban :)
2020. jún. 19. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Ezt kell megbeszélnetek higgadt ésszel, amit az előttem válaszolók írtak, tanácsoltak!

Beszéljétek meg, mi volt az - és mennyire volt lényeges -, amin civakodtatok. Ne törekedjetek a teljes egyetértésre, mert akkor az egyikőtök lesz a bólintójános (aki elégedetlen a helyzettel, de tűr), a másik pedig a mindent jól tudó - uralkodó. Mindeneknek felette báll a kölcsönös véleménycsere, a beszéd, a megbeszélés. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Lényeges dolgokat meg kell beszélni, vitatni. Ha szöges az ellentét, kérjétek ki a szülők, jóbarátok, rokonok, szakemberek véleményét.

2020. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
A régi sérelmeket nem lehet ilyen módon felülírni. Tehát nem lehet új kapcsolatot indítani, de a régi hibákra fény derülhet és orvosolhatjátok.
2020. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!