Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok egy olyan nőről, akinek az ismeretségi körében más nemzetiségű és különböző nemi identitású emberek is vannak?

Figyelt kérdés
Férfiak, nők, transzneműek, hetero- és homoszexuálisok. Feketék, fehérek, arabok, ázsiaiak, indiaiak, cigányok. Vannak köztük mélyen hívő keresztények, muzulmánok, kevésbé vallásosak, de a hagyományokat követők és ateisták is. Vannak, akik európában élnek születésük óta és nyugati értékrend szerint nevelkedtek és vannak, akik az eredeti országukban (Közel-Keleten, Indiában, Ázsiában, Afrikában) élnek. Folyamatos, baráti kapcsolatban vannak a nővel (nyilván aki nem a közelben él, azzal interneten tartják a kapcsolatot).
2020. jún. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sose kezdenék ilyennel. Gondolom voltmár feketével, arabbal stb full igénytelen. Kb egy szinten tartom őket a hajléktalanokkal.
2020. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolom, hogy egy sokszínű, érdeklődő, nyitott, intelligens nő. Képes mindenkivel megtalálni a közös hangot, és nincs tele előítéletekkel.
2020. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátok, ismerősök a kérdésben említett emberek, nem szexpartnerek.
2020. jún. 19. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Semmi gondom nem volt belőle a kapcsolataim során. 10 éve vagyok a férjemmel.
2020. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!