Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Valakinek csupa boldogság az élete a párja, házastársa mellett, akiket még jobban összekovácsol később a gyerek, valaki meg egész életében megrohadhat egyedül, és nézegetheti ezeket a párokat szomorúan, arra vágyakozva, hátha egyszer ő is átélheti ezt.
2020. jún. 20. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

És azaz illető mit tesz napi szinten azért, hogy boldog, kiegyensúlyozott, vidám jó élete legyen?

Nem irigykedni kell a másikra, hanem napi szinten tenni saját életünkért.

2020. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Miért ilyen igazságtalan az élet, hogy egyesek az utcán vannak, mások meg milliókat keresnek?

Mindenért tenni kell. Ennyi a kulcsa az egésznek és nem sírni hogy neked miért nem sikerül ha nem is teszel érte.

2020. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert ilyen sz@r és igazságtalan az élet.🙂
2020. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#1 #2 én tettem érte évekig! Rengeteg beleinvesztált idő, energia, találkozások. És rengeteg csalódás, frusztráltság lett az eredménye. Mától elhatároztam, hogy végleg feladom!
2020. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

#4

Talán, mert olyan buta vagy, hogy nem jöttél rá, hogy ha valami rosszul működik, akkor azon illene változtatni, nem ugyanazokat a hibákat ismételni folyamatosan. Valami okának kell lennie, hogy senki nem akar téged kapcsolatra. Erről viszont csak te tehetsz. Foglalkozz önismerettel, hibáidat javítsd ki.


A feladással pedig a gyengék élnek. A gyengék pedig senkinek se kellenek.

2020. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt már kapcsolatom, de sokat nem értem vele, mivel átvágtak.
2020. jún. 20. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Részleteket, mivel így úgy tűnik, hogy te teljesen ártatlan vagy, te vagy az áldozat, miközben, azt mindenki tudja, ha egy kapcsolat megromlik, arról mind a két fél tehet.

2020. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kezd el futni vagy edzeni, úgy és ott ahol Te akarsz!:)

Jobb lesz a kedved utána!

2020. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, igazságtalan az élet. Valaki kilenc évesen meghal rákban, míg valakinek az a legnagyobb problémája, hogy szingli.

Az egy dolog, hogy párkapcsolatba kerülsz, de meg is kell azt tartani, ápolni és erősíteni kell. Valószínűleg belőled/belőletek ez hiányzott, vagy olyannal vágtál bele, akivel hosszútávon nem illettetek egymáshoz.

A párommal, aki álmaim férfija, minden nap teszünk azért, hogy ne távolodjunk el egymástól, és bár még fiatalok vagyunk hozzá, de mindketten szeretnénk családot alapítani.

2020. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, de nekem is durvára elegem van már ebből a mindig csak egyedül r.hadó kívülállóként végignézni mások boldogságát üzemmódból. Na meg amikor jön egy fullos kis nő, és játszi könnyedséggel, 0 energiabefektetéssel, kb. csak a létezésével egy szempillantás alatt "viszi" a férfit, aki már mióta érdekel...

Én már úgy vagyok vele, hogy amíg a szüleim élnek és szükségük van rám, itt leszek, utána befejezem én is ezt a sz.rt, eszemben sincs onnantól még vagy 20-30 évig 100% egyedül r.hadni idősként is.

2020. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!