Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet, hogy ha valaki rondának születik, akkor neki nem lesz soha párkapcsolatban része?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 14:31
 1/9 radioheadyendremény ***** válasza:
77%
Nyilván valamennyit számítanak a gének is, úgyhogy bizonyos szintű igazságtalanság valóban létezik, de nem olyan mértékű, mint amilyennek sokan megpróbálják beállítani. A legtöbb ember képes lenne legalább egy "átlagos" kinézetet elérni, ha odafigyelne az öltözködésére, étrendjére, frizurájára, arcszőrzetére stb.
2018. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Javaslom, hogy ismerkedj össze azzal az illetővel, aki nemrég kiírta a ronda nőkről szóló kérdést. Biztosan lesz közös témátok.
2018. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Aki csípőficamosnak születik vagy tyúkmellűnek, az meg sosem sportolhat normálisan, aki diszesnek születik, sosem fog tudni olyan jó tanuló lenni olyan könnyen (vagy egyáltalán), aki gyenge látással születik, sosem lehet pilóta, akinek lyukas a foga, sosem megy át a NASA alkalmasságián, aki HIV-es, sosem fog meggyógyulni.


És el kell fogadnia, hogy ő speciális és nem mehetnek neki úgy az életében bizonyos dolgok, mint másoknak. Ahogy egy előnytelen külsejű ember sem ismerkedhet sikeresen úgy, hogy random másokat leszólít vagy feltolja a képeit Tinderre.


Az élet igazságtalan. Mindannyiunknak vannak nehézségei, önhibáján kívül és önhibájából is. Van, aki minden követ megmozgat és megtalálja a maga hatékony megoldását a problémára, van, aki csak hisztériázik meg beletörődik.

2018. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint a rondák nem is szaporodnak? Akkor hogy kerültek közénk?

Aki ronda az ne akarjon egy szépséget maga mellé, elégedjen meg a ronda nővel.

Egyébként nagyon sok ronda embernek van párja, nemcsak a hírességek közöül hanem az átlagembereknek is.

2018. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Végül is Stephen Hawking is egy adonisz volt...
2018. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem mondanám, hogy soha. De rengeteg szerencsén múlik, és kapcsolatonként több év is eltelhet...
2018. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem lesz nője, mert szánalmasan vergődik az önsajnálat mocsarában.

Én se vagyok egy megtestesült álom...nagy a fejem, a fogaim se valami egyenesek még sincs problémám a nőkkel. Eljárok edzeni, képezem magam, vannak hobbijaim, teljes életet élek szingliként is és nem nyavalygok hogy jaj de kicseszett velem az élet. Ameddig nem szereted önmagadat hogy várhatod el azt, hogy egy másik ember szeresse azt ami vagy? A hozzáállásodon kéne változtatni, hidd el sokat érne.

24/f

2018. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Lol én szép lány vagyok megsincs kapcsolatom :'D hal istennek
2018. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszene es nincs olyan ember, aki valakinek ne tetszene!


Amig nem fogadod el mafad olyannak amilyen vagy ( nyilvan torekedhetsz arra hogy minnel jobb formadat hozd), addig ne csodalkozz azon, hogy nincs senkid!

Mert latszik rajtad. Én no vagyok, és az ilyen onbizalom hianyos ferfiakat kerulom is, mert eszmeletlenul taszit. Nagyon sokat szamit hogy milyen a kiszgarzasod. Talald meg a sajat magadon a “szebb” reszeket és azokat emld ki.


De a legfontosabb, hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Tudom, nehez. De kinek van kedve úgy leelni az eletet hogy vegig onmagat marcagolja!? Nekem aztán nem. :)

2018. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!