Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik kolléganő mondta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik kolléganő mondta nekem az alábbi sorokat, vajon van benne valami?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akivel nagyon jóban vagyunk, talán túlságosan is... Én nem tudom hova tenni a részéről a dolgot, de egy közös kolléganőnk mondta, hogy ez a bizonyos kollégám nagyon érdekesen viselkedik... Állandóan keresi a társaságom, ha nem vagyok bent akkor jóformán elvan magában ha nem muszáj beszélnie mással... Ha meg bent vagyok, akkor állandóan a hangját hallani mikor nevet, persze velem együtt... Szóval mások szerint érezhetően másképpen viselkedik ha bent vagyok és vele dolgozom, vagy ha beteg vagyok/szabin vagyok és mással kell dolgoznia vagy egyedül.... Szerintetek valamit érez irántam?

#szerelem #párkapcsolat #Munkahelyi flirt
2020. jún. 21. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rà! Beszélj vele, esetleg utalj rá, hogy lehetne köztetek valami.

Amit leírtál, az egy nagyon erős szimpátia, barátság jele is lehet. Ennyiből nem derül ki.

2020. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többieknek így feltűnt a különbség,akkor lehet valami. Viszont nem biztos, hogy szerelem. Az is lehet, hogy Te vagy a legjobb társasága, a többi kollegát rühelli (amiről ők nem tudnak) és ezért fordul magába, amikor nem vagy ott. Én is dolgoztam már olyan helyen, ahol csak 1 embert találtam, akivel beszélgetni tudtam, ha ő nem volt ott, akkor kussoltam. Csak ne támadd le egyből azzal, "hallottam h tetszem" meg ilyesmi, mert az szánalmas.
2020. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!