Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt màr igazàn rossz szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr igazàn rossz szexben rèszed?

Figyelt kérdés

Ex baràtommal törtènt meg a dolog egy nosztalgiàzòs, iszogatòs èjszaka utàn. Egy ève szakìtottunk, soha nem volt igazán jò vele a szex, mindig "nyögvenyelős" volt. Azòta együtt voltam fél èvig egy igazàn szexi, fèrfias machoval.

Szòval megtörtènt, de borzalom volt. Nem emlèkeztem, hogy ennyire bèna az àgyban. Vagy csak azèrt volt ilyen rossz mert màr semmi èrzelem nincs?

Èn ilyet soha többet nem szeretnèk àtèlni, rosszabb volt mint az első alkalom. Bèna volt, bàrhova nyùlt fàjdalmas volt, közben azt ismètelgette, hogy 1 ève nem volt nővel, ettől pedig szànalmat èreztem. A kapcsolatunk is rèszben a rossz szex miatt futott zàtonyra.


Nektek volt màr ennyire szörnyű a szex? Kivel, hogy ès mièrt volt rossz? (Az első alkalom, amikor a szüzessègeteket veszìtettètek el, nem szàmìt bele).



2020. jún. 21. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

No1: ki akartam próbálni egy "egyenruhással" a szexet, csak hogy ilyen is legyen, meg elsőre nem nézett ki rosszul. Az ágyban rettentő gyenge volt, nyúl tempóban dugott, el sem ment, és a kémia sem volt meg, de én hülye még ismételtem egyszer vele...

No2: egyszeri srác, ahogy beértünk a szobába, levetkőzött, aztán lehúzta az én alsómat is, bedugta, 2 mp alatt elment.

No3: kövér volt, de nagyon ki voltam éhezve, alig akart gumit húzni, lelankadt és el se ment.

2020. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!