Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanal azért a baratnoddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanal azért a baratnoddel mert rossz a szexben?

Figyelt kérdés

Az első baratom (20 évesek voltunk) mint vissza hallottam azért szakított velem egy év után (tudom nem hosszú idő) mert rossz voltam a szexben, nekem o volt az első...

azóta emiatt párkapcsolat terén nagyon megcsappant az onbizalmam, 23 éves vagyok és csak pár hónapos kapcsolatokat tudok összehozni, mindig szakítanak velem és mindig csak sablon dolgokat mondanak (jobbat erdemelsz stb) amit nyilván senki se hisz el. És most eszembe jutott hogy lehet hogy ezért?!

Mivel ez egy anonim fórum elárulhatom, hogy azt megerősítették hogy szájjal elég jól kitudom őket elégíteni, azt mindig dicserik, pózok terén jó bevallom unalmas vagyok és nem nagyon merek mozogni mert félek hogy hülyén nézek ki és mindig a pasira hagyom, nem lustaságbol, hanem mert abban én is bénanak hiszem magam. De most ahhoz hogy megtartsanak a pasik egy lepedo akrobatanak kell lennem? Férfiak, ha a no nem elég jó az ágyban ti is szakitotok? 23/l


2018. aug. 28. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

nem olvastam végig csak a kérdésre válaszolok. Szakítanék ha rossz vele ami nem feltétlen jelenti azt rossz is benne persze . Mert lehet valaki ügyetlen és élvezni vele illetve vica versa akrobatikus , de olyan lélektelen.


De a végső konklúzió: te maradnál olyan pasival aki mellett soha sem lesz orgazmusod, 0 előjátékot nyom és szárazon akar mindig megd*gni ? És tudnád önfeledten élvezni ? Nem hiszem....

2018. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kb 10/9-szer van orgazmusok
2018. aug. 28. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Amíg egy nő azon morfondírozik, hogy szex közben hülyén néz ki, addig ne éljen nemi életet. Nem tudom, te hogy vagy vele, ha én lefekszem egy nővel, akkor kívánom mindenestől, mindenféle mozdulatát, gesztusait, tekintetét, fizimiskáját. Ezért jó olyan emberrel szeretkezni, akivel érzelmi szálak fűznek egymáshoz (igen, klasszikus nevén szerelem), mert vele mindent meg lehet beszélni és nem kínos semmi sem, ami az örömszerzésről szól.
2018. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy ilyen kapcsolatért nem kár. 20 évesen azért érettebbnek kéne lenni egy kicsit, nálatok nem a szex volt az elsődleges probléma, hanem a kommunikáció hiánya. Jó esetben ha az egyik fél nem nyújt eleget a másiknak, akkor arról lehet beszélgetni. És ha nincs változás, akkor más probléma is van, és amiatt nincs.


Amúgy én a helyedben azt sem venném készpénznek, hogy valóban emiatt szakított veled az akkori barátod. Írod, hogy csak visszahallotta az információt. Simán lehet, hogy csak úgy mondta a haverjainak, és nem ez a valódi indok. Sokszor látni olyat, hogy egy szakítás utáni frusztrációt valaki úgy old meg magában, hogy a másikat kezdi el szidni. Itt is lehet ilyesmi, hogy a barátod úgy döntött, elterjeszt rólad valami kellemetlent, pl. hogy szar voltál az ágyban. Én a helyedben nem siratnék egy ilyen kapcsolatot, és egy ilyen embert, és ne ez alapján ítéld meg a saját értékeidet.

2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Én nő vagyok de egy kapcsolatban nekem is fontos hogy jó legyen a szex. Ha unalmas akkor hamar más partner után nézek akivel élvezem is.
2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem szakítanék vele emiatt.

Ezeket mind meg lehet beszélni.

A szex téma sem tabu ha együtt vagytok, legalábbis nem kéne, hogy az legyen. Nyilván okosan, nem bántásból, nem rosszindulatból tudod közölni, hogy mi az ami neked nem esik jól, vagy éppen a párod (rosszul csinál, azaz neked nem esik jól).


Szóval nem, és emiatt ne veszíts az önbizalmadból. Ha normális kapcsolatod lesz, ezeket meg fogod tudni beszélni vele.

2018. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Először magadban kell helyre rakni a dolgokat.

Aztán olyan embert keresni aki szeret. De annyira szeressen, hogy megtudj nyílni neki. Akkor majd merni fogsz mozogni, lelkeddel átélni a dolgot. Egyébként neked szokott lenni orgazmusod ?


Nem biztos, hogy jó ötlet volt ide ki írni a kérdést, nem fogsz olyan válaszokst kapni amiket remélsz.


Én tapasztalatból beszélek. Az első 2 partneremmel pocsék volt a szex. Nem tudtam magam elengedni ➡ nem tudtam élvezni 100%-ban ➡ ezt ők is megérezték ➡ dobtak ➡ MINDENNEK AZ OKA: Éreztem, hogy nem szeretnek igazán.


Aztán amikor életemben először olyannal szeretkeztem akinek az életét jelentettem ,éreztem hogy minden porcikámat kívánja...na ahoz nem fogható semmi...


De hosszú volt az út idáig, magamban kellett előbb helyre rakni a dolgokat. Belül is kívül is


23L

2018. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Persze, ha nem jo vele a szex miert legyunk egyutt ?
2018. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Szia!!!

Ő szoktál e önkielegìteni? Tudod e mi a jó neked? Ez úgy jön ide,hogy egyedül kell elfogadnod a tested. Gondolj arra közben,hogy egy ....pasin lovagolsz abban a ritmusban ahogy magadat izgatod. Ehhez is a jó közös szexhez is ki kell tudni kapcsolni és fantázia kell. Pasi kezét irányítsd közben oda ahol jó neked. Sok pasinak élmény ha egy nő intenzív orgazmust él át vele.

Különben volt 2-3tapasztalatlan barátnőm. Az elsőnél együtt vesztettük el a szüzességünket. 4év alatt belejöttünk.

2. Hát kb mint te. Anyukája (munkakerülő csìpőficamos,) húga 12éves éves és ő laktak egy szobában. Anyukája nem sok privátszférát hagyott neki....

5ször feküdtünk le,ő feküdt nyögött,igénytelenül bozontos volt..de kb mint egy lyukas deszkával ami be van zsírozva.

Volt egy ügyes lány(17 évesen szűlt) melette, mindig azt éreztem szex közben,hogy én vagyok a világ legjobb pasija 5percre. Izmosnak jóképűnek éreztem magam aki sokáig bìrja nagy a szerszáma....mondjuk a 4ből 1,5 igaz:) de akkor és ott...:)

De röviden engem az izgat fel lelkileg(önbizalom hiányos vagyok). Hogy a nővel jót tudok tenni és ennek látható hallható érezhető nyoma van. Márpedig arra neki kell rávezetnie,higy jó neki.

10/9férfinek voltnorgazmusa????

Én 1000ból999szer elmentem,1szer az első lány akkorát élvezett remegett,hogy azt mondta hogy ő most az egyszer így hagy.

2018. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Csunya vagy , tág voltál hiába szűz .. lötyögött benned.. ilyen okok miatt bármelyik férfi le lép.
2018. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!