Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után léptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után léptetek családi bántalmazás esetében?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom nagzon eldúrvult az utóbbi időben. Múlt héten is, azért mert felpaprikázva jött haza, a falhoz vágta a tányért, hogy hát miért olyat főztem, ami neki nem ízlik és hát ő nem kecske, hogy zöldésgeket majszoljon és pofon is ütött. Sajnos az utóbbi időben ilyen, ingerült, aztán rajtam vezeti le, hasonló módon. Viszont a gyereket szereti, és sosem ártana neki. Mégis mit tehetnék? Tudom, feljelentem és azzal mit érek el? Mennyi idő mégis míg távoltartási végzést kaphatnék?

2020. jún. 22. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenne hová menned, és lenne miből megélned?
2020. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát most próbálok kikuporgatni egy annyit, hogy a gyerekkel albérletbe menjünk és elindulhassunk egy úton. Csak az is még úgy 2 hónap kb.
2020. jún. 22. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal is árt a gyereknek, hogy téged bántalmaz, nem kell ehhez az, hogy vele is agresszív legyen.

Én azonnal lépnék, de tudom, hogy sajnos anyagi okokból ezt nem mindenki teheti meg.

2020. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Légy okos és ügyes. Ha ő megváltozott annyira, hogy a haragját rajtad vezeti le, az már a legalja. Bírd ki csak egy kis ideig, addig gyüjtögessél és lépj le a gyerekkel. Készülj fel lelkileg, fog jönni az így szeretlek-úgy szeretlek, könyörgés és társai+ zaklatás. Ne várd meg amíg a gyereket is bántalmazni fogja.

Szinte minden nő azt hiszi, a "gyereket nem bántaná", de hidd el, hogy bántaná.

Nagyon közeli hozzátartozóm benne maradt egy hazasságban pont így gondolkozott, aztán amikor a gyerekek felnőttek és lázadozni kezdtek, már őket is bántalmazni akarta, de akkorra már volt erejük kilépni. Utánna jött a mézes mázas rinyálás, zsarolgatás, zaklatás, de végül elváltak és a gyerekek látni sem akarják az apjukat. Ezt mindig elmesélem a bantalmazott nőknek. Annó én fogadtam be a családot, és nagyon jól tudom a fokozatokat.

Tedd meg magadnak és a gyerekednek azt a szívességet, hogy nem hiszel a tündérmesékben és abban, hogy meg fog változni (ez idővel egyre rosszabb és rosszabb lesz) és elhagyod most amíg fiatal vagy és új békésebb életet élhetsz. Sok sikert!

2020. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazás után közvetlenül menjél el orvoshoz. Ő készít igazolást a bántalmazás tényéről, majd ezzel irány a rendőrség. Nem szabad ezt egy percig sem engedni.


F

2020. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el minél hamarabb. Ha téged képes bántani akkor a gyereket is fogja rövid időn belül, ha még eddig nem bántotta. Ha ez megtörténik,akkor te leszel érte a felelős. Velem is ez történt gyerek koromban, anyám nevelt, apám azt hitte engem nem lenne képes bántani csak a testvéremet...hát nagyon nem így volt.
2020. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NANE.
2020. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!