Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy valaki csak úgy képes nőt "fogni" vagy nőt "szerezni", hogy megerőszakolja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h miért ötlött fel bennem ez a kérdés, de régebben is sokat gondolkodtam ezen és most is, h mi viszi rá az embert az ilyenre, tehát mi a kiindulópont, mi az a "törés" - már ha lehet így nevezni -, ami arra sarkaljon valakit, h megtegye amit egy nő nem akar. Milyen a háttere az ilyen embereknek? Miért nem tudnak normális kapcsolatban élni, miért kell ezt?


Kérem, h az incel és ehhez hasonló hozzászólásokat kerüljük, mert töröltetni fogom, már csak azért is mert nagyon sokszor találkozok ezzel a fogalommal, és bár tisztában vagyok vele mit jelent, nem kéne összemosni azokkal az emberekkel, akik szintén nem tudnak kiépíteni kapcsolatot egy nővel önön hibájuk miatt, DE nem erőszakolnak meg senkit!!



#nők, asszonyok, lányok, erőszak, szex, akarat, nemi abúzus
2020. jún. 23. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a kapcsolathoz, vagy annak hiányához, nős férfiak látszólag boldog párkapcsolatban is megteszik. Az izgatja fel, hogy ellenkezik valaki, illetve az, hogy uralkodhat.
2020. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A nemi erőszak nem a vonzódásról meg a magányról szól, hanem arról, hogy az elkövető megalázza és leuralja az áldozatot. Ezért erőszakolnak meg 90 éves néniket vagy csecsemőket is akár.
2020. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
"entitlement" a jó szó rá szerintem.
2020. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az erőszak nem erről szól, és a közhiedelemmel ellentétben nem a vonzó és kihívóan öltözők csak az áldozatokat, hanem teljesen átlagos és/vagy idős nők is.
2020. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Önbizalomhiány, gátlástalanság, alaperőszakos mentalitás, túlzott feltűnési viszketegség miatt, stb.
2020. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ez a szitu, de leírom. Az egyik szomszédom egy halkszavú, kedves, rendesnek tűnő férfi. Felesége is volt, meg kisiskolás gyerekük.


Senki nem nézte ki belőle, de hosszú időn keresztül szatírkodott, csak lebukott egy idő után mikor már erőszakoskodni is akart nőkkel. Pedig a felesége sem tudott erről semmit, látszólag jó házasságuk volt. Aki ilyesmit tesz, azt nem az motiválja, hogy nem tudna magának nőt szerezni.

2020. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy féreg. :D
2020. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam mondani, hogy jellemzően nem ez áll a háttérben, szóval nehéz érdemben válaszolni a kérdésre. Olyat el tudok képzelni, hogy valakinek a fejében hasonló dolgok játszódnak le, mint anno Elliot Rodgerében, csak ő lövöldözéssel és emberek elgázolásával "oldotta meg" a problémáját. Szimplán bosszút akart állni mind a női nemen, mind azokon a férfiakon, akik jobban jártak, mint ő. Lehet, hogy volt már olyan, aki ugyanettől a bosszúvágytól fűtve érezte, hogy na ő most nagyon meg fogja mutatni, ki itt az úr.
2020. jún. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátok Közt??
2020. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!