Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőt megerőszakolnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt megerőszakolnak, de nem tesz feljelentést, ugyanolyan bűnös, mint az elkövető?

Figyelt kérdés

Nem jogilag, hanem erkölcsileg értve.


Ha tudja ki tette, de nem megy a rendőrségre, mert nem akarja a feljelentéssel, perrel járó huzavonát, megrázkódtatást vállalni.

Illetve bizonyítani is nehéz lenne, mivel nem ismeretlen tettes, hanem ex, tehát saját akaratából tartózkodott egy légtérben az illetővel.

Mármint, úgy értem, hogy hibás, hogy nem tett feljelentést, így az elkövető nem került felelősségre vonásra, és simán megteheti ezt más lányokkal is sajnos.


A lányt nagyon megviselte, fél évig terápiára járt az eset után.


2017. nov. 9. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A lány miért lenne hibás? Ne legyél már gyökér. Ha nincs bizonyítéka, amúgy sem ér semmit a feljelentés.
2017. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Te debil vagy?
2017. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Azt azonnal kellett volna megtennie egy orvosi látlelettel. Így utólag már felesleges ezzel bajlódni mert nem tudna bizonyítani a bíróságon semmit. Egy állítás áll szemben egy tagadással. A tény, hogy ismerte az illetőt, illetve régen volt vele szexuális kapcsolata ugyancsak nem neki kedvez. Ha ennyi alapján elítélnének vagy felelősségre vonnának bárkit akkor elég könnyen vissza lehetne élni ezzel (gyakran vissza is élnek).

Továbbá, lehet én vagyok teljesen érzéketlen ilyen téren, de máig nem értem hogyan kerül egy nő olyan helyzetbe, hogy megerőszakolják. Mert hacsak nem ütik le és kötözik meg nem nagyon látom át hogyan lehet szexuális kapcsolatba lépni vele úgy, hogy nem akarja, de nem is képes védekezni.

A lány akivel összejárok 50 kilós, de táncol így elég izmos. Van benne olyan erő, hogy biztosan nem lenne egyszerű dolgom, ha ez feltett szándékom lenne, sőt ha nagyon szigorúan vesszük én kerülnék padlóra, ha tökön ütne/rúgna. Tehát továbbra sem értem hogyan működik ez.

2017. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Új magasságokba emelted az áldozathibáztatást.
2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Én gyűlölöm az áldozathibáztatást, de értem mire akar kilyukadni a kérdező. Az a baj, hogy a legtöbben nem mernek feljelentést tenni, mert sokszor még az ismerőseik sem hiszik el, nem akarják elhinni a dolgokat (rózsaszín világképük megmaradjon). Plusz menj le egy nemi erőszakról szóló cikk alá, és olvasgad el miket írnak az emberek, általában már egy 10 éves megerőszakolt lányt is lek_rváznak...horror. Nálunk is volt hasonló eset általános iskolában is, az áldozatot hurcolták meg.
2017. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Úristen...Jaguar. Olvasd el pár áldozat beszámolóját, bár akkor is csak az gyomorforgató kifogásokat fogod sorolgatni.
2017. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

"Tehát továbbra sem értem hogyan működik ez."

Értem. Tehát mivel nem tudsz valamit elképzelni, ezért az nincs is...

Kérdező, te meg egy barom vagy. A legtöbb megerőszakolt nő (férfi meg aztán pláne) azért nem megy a rendőrségre, mert nagy divat az áldozat hibáztatás. Miért nem öltözött föl, miért provokálta, megérdemelte, minek kelleti magát, stb. Majd ha a társadalom nem az ilyen beteg állatoknak keres mindenféle kifogásokat, akkor majd lesz mersze az áldozatnak feljelenteni, mert tudni fogja, hogy nem őt fogják még meghurcolni.

2017. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

Kösz, de nem vagyok kíváncsi rá. Nem minden annyira fekete és fehér ahogyan ezt ezen az oldalon elképzelik.

Ide elég kiírni annyit, hogy "nemi erőszak" vagy "szexuális zaklatás" és máris mindenki abszolút ténynek veszi a teljesen egyoldalú beszámolót az esetről. Sőt, még részletesen sem kell leírnia semmit, elég ha annyit mond, hogy "megerőszakolt a párom", mindenki ugrik.

Ez főleg egy múltkori kérdésnél volt érdekes amikor egy lány arról panaszkodott, hogy a saját párja erőszakolta meg (2 perc alatt zuhany közben ahol még akkor is körülményesen lehet szexelni, ha mindkét fél akarja mert nehéz úgy helyezkedni). Mindenki ugrott, hogy azonnal rohanjon a rendőrségre, hogy lecsukják a mocsok szemétládát.

De sebaj, őrjöngjenek csak itt tovább a nők az ilyen kérdéseknél. Legalább kiadják magukból a dühüket meg a frusztrációt.

2017. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Jaguar, te egy minosithetetlen idiota vagy.
2017. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Azzal pedig, hogy egy 59 kilos ni erosebb nalad, inkabb nem dicsekednek.
2017. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!