Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? L

Figyelt kérdés
Munka miatt szoktunk neha ritkabban, neha gyakrabban talalkozni. Volt ra pelda hogy amikor ra neztem lattam hogy az alakom nezte. Vagy ranez a melleimre ez gyakoribb. De azt is neha eszreveszem (de van h egyaltalan nem ilyen) hogy engem nez amikor a kozelebe vagyok. De van hogy ram se nez, vagy elforditja a fejet ha ranezek. Remelem ertheto:)
2020. jún. 24. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Énis remélem h számodra is érthető és csak dicsekedni jöttél ide
2020. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseknél elgondolkozom azon, hogy amikor sok nő előszeretettel hangoztatja, hogy a nők előbb érnek és érettebbek, mint a férfiak, azok mit gondolnak a naponta jövő ilyen kérdéseknél. Mert ezeket rendszeresen nők írják ki.


Ja, tetszel.

2020. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, tetszel neki. Ha nem nyit feléd, nyugodtan próbáld elhívni valahova.
2020. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert annyira nem egyertelmu, van hogy sokaig ram sem nez
2020. jún. 24. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Te is szoktál emberekre nézni. Mind tetszik?


Bármi más jel?

2020. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Minden férfi megnézi, ami szép

A férfiak nem nők, ha kell valami, megszerzik.

A nézés elég kevés jel. Egyéb jel van?

2020. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Amit írtál, abból arra következtetek, hogy az alakod, idomaid bejönnek neki. Kérdés, hogy miért nem kezdeményez a fiú. Talán félénk, kapcsolata van, de azért a szépet megnézi...? Nem tudhatjuk. Ha kedvel - idővel eldönti. Vagy helyette lépj Te.
2020. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!