Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Juj megalázott mert ⬇️ ? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juj megalázott mert ⬇️ ? Ez után inkább kerüljem vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm randira hívott. Visszautasítottam, mondván hogy jelenleg nem vágyom párkapcsolatra. (Tényleg nem vágyom most rá!)


Erre azt mondt hogy szexkapcsolatban is benne lenne.


Hát ez nekem elég megalázó volt. Eddig kedveltem de most olyan mintha nem venne sokba.

Az egy dolog hogy visszautasítottam és most úgy van hogy legalább ezt megpróbálja de azt hittem inkább vár hátha idővel meggondolom magam és többre becsül, nem mondja hogy akkor csak szexre is jó leszek.

Ti is így éreznétek? Én vagyok a nő.



2020. jún. 24. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Egyáltalán nem biztos, hogy ő így tekint rá.


Te is és sokan másik is képesek fantasztikus elméleteket gyártani ami egyáltalán nem biztos.


Ő szeretne tőled valamit és ha párkapcsolat nem lehetséges, akkor basszus legalább szexelhessen veled....

2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én azonnal kiabrandulnek. Ha addig netán akartam is volna valamit, ezután nem.
2020. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

1) Ha számodra a kölcsönös örömmszerzesen és szenvedélyen alapuló szex megalázó, keress fel egy pszichológust.


2) Visszautasítottad, mire kellett volna várnia? Miért pazarolja olyanra az idejét akinek nem kell, ha találhat mást aki szereti?

2020. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kerülném. Ha se kapcsolatot se szexelni nem akarok vele, de ő meg igen, akkor minek fárasszam vele magam.
2020. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát marha sokat már nem tud veszíteni, akárhogy állsz hozzá
2020. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert mint barát érdekel.
2020. jún. 24. 13:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírtak már önnmagában kizárják, hogy ebből barátság legyen, hiszen ő kifejezte, hogy mit szeretne. Attól még, mert nemet mondtál neki, soha nem fog úgy tekinteni rád, mint egy szexuálisan teljesen semleges emberre, akivel barátkozni lehet.
2020. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne érdekeljen mint barát, ha nem tudsz rá férfiként tekinteni akkor arra ott vannak a barátnőid.
2020. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Visszautasítottad, de még te vagy megalázva :D
2020. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, alapból csak szexet akart. Azért mégis jobban hangzik elsőre egy randi, mintha ezt bedobná, hogy kanos. :) Tuti nem akar a haverod lenni, ha továbbiakban így akarsz lenni vele, úgyis meg fog dugni.
2020. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!