Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis cicimre mondta párom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis cicimre mondta párom es nekem rosszul esett. Lehet túlreagálom?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt és elég szókimondó típus egyik nap azt mondta szex kozben, h olyan a mellbimbóm mint egy 10 évesnek! Tudom h kicsi a cicim kb mint egy mandarin. Nem tudom eldönteni h ezt most poénnak fogjam fel vagy szerintetek bunkóság? Akinek kismellű barátnője van mondana neki ilyet? Vagy hölgy akinek ilyet mondanak zokon venné?
2020. ápr. 20. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se a legnagyobb, biztos rosszul esne, és magamat ismerve szóvá is tenném. Gondolom te se poénkodsz a farka méretével, akkor ő se tegye 🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben egy tízévesre gondol? Nagy a baj.
2020. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lachesys ***** válasza:
81%
ez szimpla bunkosag, erzelmi eretlenseg. lehet csak "viccelni" akart, de baromira kiakadnek ezen. kerdezd meg tole ha neki azt mondanad akkora a kukikaja mint egy 10 evese o hogy erezne magat? ha gyakran tesz ilyen megalazo megjegyzeseket, hagyd ott a fhaszba, ha csak neha hulye, akkor mutasd meg neki hol vannak a hatarok.
2020. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ilyet nem nagyon illik mondani. Te meg mondhatnád, hogy a 10 éveseknek ekkora a farkuk, na képzeld csak el mekkora sértődés lenne abból. Nekem elég toxikus expárom volt, de még ő is mindig azt mondta a kicsi melleimre, hogy gyönyörűek... szóval elég gázos a pasid
2020. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha neki egyébként a nagyok tetszenek, akkor ez elég nagy bunkóság.
2020. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ez nekem is nagyon rosszul esne (nekem is kis melleim vannak). Ha nem tetszik neki a kis mell, akkor minek van veled? Ráadásul 4 évig jó volt és most jutott eszébe? Nagyon bunkó.


Nekem eddig egy pasi tett megjegyzést a mellem méretére. Nagyon rosszul esett, de nem szóltam semmit. Utána megfogadtam, hogy sosem fogok eltűrni még egyszer ilyen megjegyzéseket.


33N

2020. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is kicsi, nagyon rosszul esett volna. Ráadásul ez elég szerencsétlen megjegyzés azon túl is, hogy egyáltalán kommentálnia kellett.

Az az igazság, hogy én szeretném megműttetni a sajátomat, de a barátom mindig azt mondta, hogy magam miatt csináljam (mert mindig azt mondtam, hogy neki szeretnék tetszeni), meg hogy nem ezen múlik, inkább pszichológushoz menjek, stb.

Na mindegy, gondolom fordított esetben ő sem örült volna egy hasonló beszólásnak. Persze lehet, hogy nem akart vele rosszat, mondjuk még mindig nem értem, hogy miért kellett a 10 éveseket felhoznia.

2020. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem reagálod túl, ha nekem mondta volna szex közben az biztos, hogy fejezhette volna be magának. Ez nőknek pont olyan fájó pont tud lenni, mint a pasiknak a farkuk. Nyilván akinek kisebb véletlenül se jegyzed meg neki...hát ennek fordítva is kéne működni szerintem.

Nekem eddig egyik párom se szólt be rá, sőt próbáltak kis lelket önteni belém, hogy de ez így teljesen jó.

Én ezt nem tartom hisztinek, annak ellenére, hogy sok dolgot nőként se tudok megérteni, miért kell problémázni adott dolgon.

Olyan volt, hogy futott velünk szembe egy nő(akinek elég nagy volt és ugye ugrált) párom megáll rám néz... Ez nem fáj? Én pedig visszakérdeztem hogy ezt most tőlem kérdezed? Nézz már rám... És nevettünk egy jót rajta. Ezt csak azért írtam le, hogy nyilván nem minden ilyenen kapom fel a vizet, de ez kiverte volna a biztosítékot.

2020. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azt akarja nagyobbítasd meg csak nem meri konkrétan ezt kérni és inkább az elbűvölő vicces stílusával operál amivel annó felszedett
2020. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet poénnak szánta, de akkor is bunkóság. Legközelebb mikor letolja a gatyáját te is mondjad neki, jéé ez olyan mint egy fąsz, csak sokkal kisebb. Vagy kérdezd meg, ugye ez még növésben van?
2020. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!