Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy működik nálatok ez,ha a párotokkal mentek valahova mindenki 50-50% fizet,vagy 1x ő második alkalommal te. Vagy mindent ő? A kapcsoaltotok melyik szakaszában jártok és hány évesek vagytok mellé?

Nekem több barátom volt már ,de ők kb soha semmit nm fizettek nekem az első randiakt leszámítva és havi nagyon max 1 mozit vagy kávét. A többit mindig felesben. A mostani barátom az első aki kérdés nélkül mindig kifizet mindent,ez nem azt jelenti,hogy a rezsimet,a hűtőbe a kajámat is ő veszi, Hanem azt,hogy kimegyünk bárhova ketten akkor mindig ő fizet,italt,ételt,boltban nasikat,utazást,programokat. Nekem hihetetlenül tetszik ez,mivel így jobban felnézek rá,úgy érzem gondoskodik rólam. Érdeklne,hogy másoknál hogy működik ez a dolog? Mert eddig ilyet még nem tapasztaltam és általában a lányok ki is kérik maguknak hogy merészel a fiú venni nekik bármit is.



#Igen,ő fizet minden közös programon. #Nem,mi felesben fizetünk. #Oda-vissza kölcsönös alapon hívjuk meg egymást.
2020. jún. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
42%
Pár vagyunk és nem valami haverok, vagy ismerősök. A férjem fizet.
2020. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
62%
FÉRFIKÉNT, én be is szoktam vásárolni a barátnőimnek, és ha ott a csekk, akkor fel is adom, de volt, amelyik kocsiját is megcsináltattam, mire hazaért a továbbképzésről. Ezek alap dolgok.
2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Pár vagyunk és nem apa meg lánya, felesben fizetünk néha én néha ő. Felnőtt emberek vagyunk, a randi ugyan úgy közös felelősség mind szervezésben mind anyagiakban. Egy kapcsolatba minden téren egyenlő energiát kell fektetni mindkét félnek.
2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő hív meg engem valahova, akkor mindent ő fizet.

Ha én hívom meg őt valahova, akkor mindent én fizetek.

Ha kettesben, vagy társaságban megyünk valahova, mindketten a saját részünket fizetjük.

Ha olyasmit veszünk, amit mindketten használunk, akkor felesben fizetünk.

Mindketten meg szoktuk lepni a másikat ilyen-olyan ajándékokkal, amiknek az árát sose mondjuk vagy kérdezzük.

Elképesztő kínosan érezném magam, ha minden kiadásomat a párom fizetné.

22/L

2020. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
30%

3.-nak.


Nekem, FÉRFINEK, ez a felesben fizetés nem párkapcsolati, inkább olyan üzlettársi vagy lakótársi. Mint amikor a haverommal laktam suli alatt, vagy mint a bolt, amit felesben viszek a nővéremmel. De a haveromat és a tesómat nem dugom!

2020. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer ő, egyszer én. Egyikünk sem fillérbszó, hogy kicentizzük, nagyjából egyensúlyban érzem a kiadásaimat, a hónap végén meg úgyis kiderül, ha valamit rosszul mértünk fel. Együtt élünk, nem fogok számolgatni. Félreteszem, amit félre szoktam tenni, mikor megjön a fizum, befizetem, amit be szoktam fizetni, a többi meg megy a közösbe. Ha valamelyikünk nem tenné bele a maga részét, azt megéreznénk azonnal.
2020. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is így volt.

Mennyi a korkülönbség nálatok?

2020. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunk elején össze-vissza fizettünk, de legtöbbször és a legdrágábbakat én, mert a páromnak nem volt még saját keresete. Most már van. Rövid ideig aztán ő fizetett több mindent, azóta viszont közös kasszán vagyunk. 1 éve ismerjük egymást, hivatalosan 7 hónapja járunk, 4 hónapja együtt élünk. Én annak a híve vagyok, hogy a kapcsolat elején egyszer én, egyszer ő fizet nem filléreskedve, aztán szintén nem filléreskedve, de keresetarányosan. Ha meg összeköltözésre kerül sor, közöskassza.
2020. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
32%
Én vagyok a férfi, amíg össze nem házasodtunk, én fizettem a közös programok költségeit, most pedig a közösből fedezzük.
2020. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
68%
Végre egy normális férfi, aki nem azt képzeli minden nőről aki elfogad egy 1000 ft-os beugrót, hogy aranyásó.
2020. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!