Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy működik nálatok ez,ha a párotokkal mentek valahova mindenki 50-50% fizet,vagy 1x ő második alkalommal te. Vagy mindent ő? A kapcsoaltotok melyik szakaszában jártok és hány évesek vagytok mellé?

Nekem több barátom volt már ,de ők kb soha semmit nm fizettek nekem az első randiakt leszámítva és havi nagyon max 1 mozit vagy kávét. A többit mindig felesben. A mostani barátom az első aki kérdés nélkül mindig kifizet mindent,ez nem azt jelenti,hogy a rezsimet,a hűtőbe a kajámat is ő veszi, Hanem azt,hogy kimegyünk bárhova ketten akkor mindig ő fizet,italt,ételt,boltban nasikat,utazást,programokat. Nekem hihetetlenül tetszik ez,mivel így jobban felnézek rá,úgy érzem gondoskodik rólam. Érdeklne,hogy másoknál hogy működik ez a dolog? Mert eddig ilyet még nem tapasztaltam és általában a lányok ki is kérik maguknak hogy merészel a fiú venni nekik bármit is.



#Igen,ő fizet minden közös programon. #Nem,mi felesben fizetünk. #Oda-vissza kölcsönös alapon hívjuk meg egymást.
2020. jún. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

39,mint írtam én is dolgozok,magamnak veszem a ruháim,fizetem a rezsit és otthonra a bevásárlást is én fizetem,mármint a saját lakásomba. Ő csak akkor fizet mindent amikor nála vagyok,vagy programozunk,beülünk kávézni,borozni,rendel kaját stb...egyszerűen nem sajnálja rám. Nem elvárás,ha valamiért nagyobb kiadása volt vagy spórol valamire nem veszem zokon,hogy azon a héten nem rendel nekem kaját.

Legalább nekem marad pénzem a kozmetikusra,fodrászra,kondira,ruhákra és még félre is tudok tenni .

De ő is azért,mert nem keres rosszul,nem hiszem hogy bármelyik férfit az a havi kb 20-30k tenne tönkre amit a barátnőjére költ...

amúgy aki a kávét is sajnálja a barátnőjétől az amúgy mit is akar?minek neki barátnő? meg,hogy lehet így beszélni a nőről,hogy nehogy már neki legyen egy kis plusz pénze,meg mit gyűjtöget?!

2020. jún. 25. 08:56
 42/44 anonim ***** válasza:
70%
És téged tönkretenne az a 20-30 ezer? Mert az jön le az írásodból, enélkül nem tudnál félretenni. Azt nem mondom hogy ettől rossz ember vagy, de szerintem nem értékeled eléggé a barátod, természetesnek veszed, hogy mindent azonnal megkapsz és lenézed azokat a férfiakat, akik nem tehetik meg, hogy 20-30 ezreket dobáljanak ki az ablakon, mert a barátnőnek gyűjtöketni kell. A férfinak is kell, csak neki még a nő is ott van a nyakán.
2020. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
42,kérlek ne írj iylet,hogy nem becsülöm őt :O Mégis ezt honnan szeded? csak jókat írok róla és ezt ő is tudja,hogy nagyon szeretem/becsülöm. Ezért is viszonozza kedvességem ennyire. Ő mondta,hogy más lányok nem értékelik ezt ,én nagyon is :) és ezért is írtam ki a kérdést,hogy más férfi is ilyen vajon?Mert nekem nem nagyon volt ehhez szerencsém,vagyis de tiniként volt egy fiú,de neki nagyon gazdag apja volt és ő halmozott el még dolgokkal,sőt modnta is ,hogy ad költőpénzt ha megye kbarátnőzni,de az más téma az tini dolog és az nem is a saját pénze volt :D
2020. jún. 25. 11:57
 44/44 anonim ***** válasza:
75%

Én rosszul lennék, ha mindent ő fizetne, nem engedi az értékrendem. Nem kicentizve felezünk, de a kölcsönösség teljesen alap. Nem tudnék tükörbe nézni, ha hagynám, hogy mindent ő álljon, hányingerem van az ilyen emberektől.

Kinek mi.

2020. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!