Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi párotok fizet mindent?L

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy működik nálatok ez,ha a párotokkal mentek valahova mindenki 50-50% fizet,vagy 1x ő második alkalommal te. Vagy mindent ő? A kapcsoaltotok melyik szakaszában jártok és hány évesek vagytok mellé?

Nekem több barátom volt már ,de ők kb soha semmit nm fizettek nekem az első randiakt leszámítva és havi nagyon max 1 mozit vagy kávét. A többit mindig felesben. A mostani barátom az első aki kérdés nélkül mindig kifizet mindent,ez nem azt jelenti,hogy a rezsimet,a hűtőbe a kajámat is ő veszi, Hanem azt,hogy kimegyünk bárhova ketten akkor mindig ő fizet,italt,ételt,boltban nasikat,utazást,programokat. Nekem hihetetlenül tetszik ez,mivel így jobban felnézek rá,úgy érzem gondoskodik rólam. Érdeklne,hogy másoknál hogy működik ez a dolog? Mert eddig ilyet még nem tapasztaltam és általában a lányok ki is kérik maguknak hogy merészel a fiú venni nekik bármit is.



#Igen,ő fizet minden közös programon. #Nem,mi felesben fizetünk. #Oda-vissza kölcsönös alapon hívjuk meg egymást.
2020. jún. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a párom fizet mindent, mert ő szerinte így illik. (Mondjuk az is tény, hogy engem nem vet föl a pénz...) De azért van, hogy közösen is fizetünk valamit, vagy ritkán én fizetek.
2020. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindent a férfi fizet, ti mihez kezdtek a pénzetekkel? Csak gyűlik szépen, amíg a párotok gondoskodik rólatok? Mindezt azzal indokolva, hogy ez a férfi dolga. És így legyen a férfinek kocsija, meg kertesháza segítség nélkül, hogy közben még egy élősködő is szívja a vérét. Tisztelet a kivételnek!
2020. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondtam, hogy te nézed annak Kérdező, csak, hogy sokan így tesznek. De milyen érdekes, hogy magadra vetted. XD Én meg szeretem, hogy néha kedveskedek neki. Képzeld, boldoggá teszi. De ezek mi vagyunk, ha te szeretnéd, hogy fizesse neked és neki jó, akkor tegyed.
2020. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
22, figyelj ő nem irigy,szóval benne ilyen nincs h jaj az ő pénzét költjük és néha fizetnie kell nekem 1-2 dolgot,nem sajnálja a barátnőjétől. főleg,hogy úgy áll hozzá hogy velem képzeli el az egész életét.
2020. jún. 24. 16:35
 25/44 anonim ***** válasza:
42%

"kérdés nélkül mindig kifizet mindent...italt,ételt,boltban nasikat,utazást,programokat."


"Néha fizetnie kell nekem 1-2 dolgot"


Most akkor melyik?

2020. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
25, igen amikor együtt vagyunk,megyünk valahova. nem mindennap vagyok vele és nem mindennap megyünk el otthonról.
2020. jún. 24. 16:41
 27/44 anonim ***** válasza:
76%
Felesben fizetünk mindent a férjemmel,sosem engedtem volna hogy egy férfi fizetgessen mindig.
2020. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
60%
Ha neki ez így jó, és jól tele van pénzzel, akkor nem gáz. Az viszont elég gusztustalan, hogy ilyen lekezelően beszélsz a volt barátaidról azért, mert nekik kevesebb volt és nem játszották neked a pótapukát.
2020. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha mi elmegyünk valahová, akkor többnyire a párom szokott fizetni (kivéve, ha mondjuk én hívom meg szülinapja alkalmából vagy ilyesmi).
2020. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
45%

Sosem engedtem, hogy egy férfi bármit is fizessen nekem. Én is és a párom is a saját fogyasztásunkat szoktuk fizetni. Egyikünk sem fizet a másik helyett. Így az igazságos. Mindketten felnőtt emberek vagyunk, saját fizetéssel. Szégyen is lenne, ha bármelyikünk a másik pénztárcáján élősködne.


34/N

2020. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!