Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő feldobja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő feldobja a párjának, hogy szeretne hármasozni plusz egy pasival?

Figyelt kérdés
Annak a kapcsolatnak annyi ha a pasi nemet mond?
2020. jún. 24. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Meg lehet oldani más eszközökkel is.
2020. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kapcsolat eleve nem nyitott vagy elég stabil, akkor nem is érdemes belemenni. Rákényszeríteni meg nem lehet ilyesmire senkit.
2020. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hármasozni szeretne vagy valakire annyira rá van kattanva, hogy ezt találta ki?
2020. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már feldobtam, de pasim nem akarja. Emiatt nincs harag. Ő is élvezné, csak a birtoklási ösztöne nem engedi. Azt mondta utána már megromlana köztünk a viszony. Már nem tudna úgy tekinteni rám, mint eddig.
2020. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfifüggő. Emberfüggő.

Szerintem van, aki ezen úgy vérig sértődne, hogy véget is érne a kapcsolat.

2020. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Én bevállalnám, mert nem vagyok prűd és véresszájú birtokló típus. Az élet szép és élvezni kell.
2020. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Nem mennék bele, de nem dobnám.


Az asszonynak felvetettem, hogyha olyan vágya lenne, hogy hármasban egy másik nővel lennénk együtt, benne lennék.


De sajnos nem akar ilyet :(


Attól még együtt vagyunk :)

2020. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!