Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a barátom néha velem fizettet ki dolgokat?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok ő 35, neki nincs munkája. Nagyon ritkán de néha megkér, hogy vegyek meg neki valamit, pl. most kellett neki egy új hard drive ami 37,000 volt, szóval nem nagy összegeket kér. Engem nem zavar mert most elég jól keresek és szívesen adok neki akármit. Inkább úgy veszem észre, hogy neki kellemetlen. Mindig azt mondtam, hogy kezelje úgy, mint a saját pénzét de nyilván nem így áll hozzá.

De nem tudom, hogy ez baj-e. Még 21 évesen ismertem meg és sokáig csak a neten beszélgettünk, pár rokonom kérdezte, hogy ugye nem adok neki semmit de soha nem mondtam el mert gondolom elítélendőnek tartanák. De tényleg az így is, hogy most már megbízok benne?


2020. jún. 24. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy a barátod helyében 35 évesen én nagyon szégyelném magam.
2020. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Nekem eszembe nem jutna pénzt kérni főleg nem úgy hogy vissza se kell adni. Jó ha neked ez így nem gond de én pl se kérni nem kérnék (legfeljebb kölcsön) se nem adnék csak úgy közel 40 ezret főleg nem időről időre.

Te látod milyen a kapcsolat ha szerinted ez bele fér akkor ne foglalkozz azzal más mit gondol.

2020. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Elsovel egyetertek. Mindenesetre ha JELENLEG nincs munkaja, mondjuk 1-2 honapja, akkor nem gondolom gaznak, hogy te veszed meg, ami eppen kell, habar akkor is kicsit ciki, hogy 35 eves korara nincsen annyi megtakaritasa, amibol 37 ezret ki tudna venni maganak akarmire...
2020. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

Ez fordított nemekkel elfogadott társadalmilag, így viszont nem, így a válaszok is ezt fogják tükrözni - nagyjából jogosan.


Én viszont ezt a kérdést sem tartom hihetőnek, hanem csak egy újabb fiktív történetnek, mert a világon nincs olyan naiv ember aki valakinek csak úgy vesz egy ilyen viszonylag drágább dolgot.

2020. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Állandó munkahelye soha nem volt, még régebben volt pár online munkája mert tud programozni, de azzal kb. 600,000-et keresett összesen. Én havonta 900 felett keresek, úgyhogy belefér. De neki az a mániája, hogy nem akar tőlem függeni anyagilag, úgyhogy nagyobb dolgokat (pl. közös lakás) nem akar addig, amig nincs önálló keresete. Azért viszont nem sokat tesz, hogy legyen is. Viszont az szerintem zavarja, ha én segítek. Pl. a hard drive-on is elég sokat vacillált, talált két oldalt ahonnan lehetett rendelni, kérdeztem hogy akkor melyik legyen, azt mondta hogy semelyik mert mégsem kell - de tudtam, hogy mire kell neki úgyhogy mondtam, hogy vegyük meg de szerintem jobban érezné magát ha lenne saját pénze még akkor is, ha engem nem zavar ez.
2020. jún. 24. 19:44
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez szàmomra tiszta égö. A srac helyében is, de nöként is.

Nekem égne a képem, ha a baràtom szükségböl nàlam koldulna.


Zavarba is jönnék. Hirtelen azt sem tudnàm a pàrjànak néz e engem, vagy minek.

2020. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ez minden hónapos történet. Csak ő nem is szégyenli. (Én vagyok a nő, ő meg még nem dolgozik).
2020. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

5.


Igen, a gyakori a hely ahol a hard-driveot kifizettető ember is 600 ezret keresett, a 24 éves naiv barátnője pedig majdnem egymilliót. Ezek a random magas számok :D Magyarország jó hely, itt még a Fedél Nélkül-t árusító csöves is ötszázat kaszál - legalábbis ha a gyakorin itt lenne, ezt adná elő.

2020. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy havonta keresett annyit, hanem az összes online munkával jött össze 600 pár hónap alatt. Én tényleg tényleg 900 felett keresek havonta de nem itthoni cég csak én most pont itt élek. Külföldön meg sok helyen ez nem egy nagy összeg. Pl. múlt hónapban kerestem kb. 3800 USD-t, Amerikában ez annyira nem számít jó fizetésnek, szerintem még kevés is.

De nem ez a kérdés lényege, ezt csak azért írtam, hogy nem az utolsó megtakarításomat adom oda neki. Igaz a múltban volt olyan, hogy majdnem ez történt, de akkor meg ő nem tudott róla, hogy alig volt pénzem.

2020. jún. 24. 19:55
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Általános jó tanács kapcsolatokhoz a jovoben: ha egy férfiról 35 éves korára azt tudod elmondani, hogy soha nem volt allando munkahelye, meg azt hogy 35 éves korára nincs annyi megtakarítása hogy egy szaros 37 ezres cuccot kifizessen magának, akkor attól a férfitol menekülni kell. Nem leallni penzelni.
2020. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!