Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a nőkre ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre ez a régimódiság, hogy egy férfi keressen ugyanannyit vagy többet, neki is legyen hasonló végzettsége, értsen több mindenhez, kezdeményezzen, randin fizessen mindent stb?

Figyelt kérdés
Szerintem elég gáz, ha valaki még így gondolkozik még pár száz éve oké volt, de most nagyon le van maradva, aki szerint ez természetes legyen ez férfi vagy nő.
2018. jún. 17. 15:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sem jovok ossze egy fele annyit kereso, tanulatlan alakkal 😃
2018. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ilyenek miatt kéne ide szociáldemokrácia úgy, mint a skandinávoknál és csökkenteni kéne az egyenlőtlenségeket és bevezetni a progresszív adót, hogy kevesebb ilyen csökött agyú legyen, mint az első válaszoló.
2018. jún. 17. 15:45
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
"egy férfi keressen ugyanannyit vagy többet" - Most akkor nőként én tartsak el egy munkaképes felnőtt férfit, mert ő lusta, vagy mi?
2018. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Pár száz éve a nők nem dolgoztak, tehát nem kerestek, illetve nem fizetett senki a randin, mert sokszor a család döntötte el, ki kihez megy hozzá.
2018. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Azert mert megint kikosaraztak, meg nem itt kene kiadnod a fajdalmadat.
2018. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#5 Nem kosaraztak ki csak nem szeretek az igazságtalanságot és a kettős mércét. És az olyan vadkapitalista barmokat mint az első válaszoló.
2018. jún. 17. 15:53
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted vadkapitalizmus, hogy egyik fél se tartsa el a másikat?
2018. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#3 Persze nem arra értettem, hogy tarsd el, egy szóval nem írtam ezt. Csak ne legyen már ez a régimódiság, hogy a férfinak kell lenni a kenyérkeresőnek, mikor ezt együtt is meglehet oldani még akkor is, ha nem keresnek egyformán.
2018. jún. 17. 15:55
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Ja, mar ertem... te ilyen atlag fogalomzavaros gyakoris nyavalyka vagy :D.
2018. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Jaj kérdező, magyarul csóró vagy és ba*sza a csőröd, hogy a nőknek vannak igényei :D Nőj fel a feladathoz.
2018. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!