Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rájött hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rájött hogy miatta öltöztem kihívóan?

Figyelt kérdés
Aki tetszik nekem férfi arra dolgozik amerre én és múltkor volt egy kiveteles alkalom es hazahozott mivel egy varosban lakunk es nala felejtettem az autóban valamit és ma hozta el nekem én pedig felvettem egy olyan rövidnadrágot hogy kilátszott majdnem mindenem...Szerintetek rájött hogy miatta vettem fel? Nem szoktam soha így öltözni mindig vissza fogottan öltözök és sosem látott így.

2020. jún. 25. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jött rá.
2020. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, a férfiakra nem jellemző, hogy kombinálni kezdenek.
2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak én nem szoktam igy öltözni és remélem feltűnt neki hogy amikor nincs így előre megbeszélve hogy össze futunk akkor vissza fogottan öltözök és amikor pl ma megvolt beszelve akkor kihívóan

Remélem azért megnézett. Nem mertem nagyon rá nézni se eléggé zavarban voltam.

2020. jún. 25. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, férfiból van. Ne utalgassál, legyél egyértelmű.
2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mibol jonne ra? Ember, ma 30 fok volt, otthon voltal, nyilvan rovidnadragban vagy, miben lettel volna?
2020. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van a férfiak nem gondolkoznak ezen ennyit. Ha formás lábad, popsid van, biztos megjegyezte magában, hogy jól nézel ki, de nem gondolkozik rajta, hogy csak neki vetted ezt fel.
2020. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!