Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolgok után mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgok után mondható el egy férfiról, hogy papucs lett belőle?

Figyelt kérdés

Nekem ez nem egyértelmű, mert valahol már az is papucsnak számít, aki egyszer már elmosogatott, valahol pedig az sem számít annak, aki GYES-en otthon marad a gyermekével, közben pedig vezeti a háztartást. Illetve hát vérmérséklettől függően mindezek elmondhatók fordítva is.

Ki milyen történeteket hallott, jeleneteket látott, amikről már azt úgy gondolta az adott férfiról, hogy ő egy papuccsá vált?



2020. jún. 26. 12:20
1 2
 11/11 bringásjoci ***** válasza:
71%
Mikor egyedül éltem én végeztem el a háztartási munkát,minden részét.Nem éreztem magam papucsnak azért mert vasaltam vagy mosogattam.Megismerkedtem álmaim nőjével,attól fogva együtt végeztük a házi munkát.Mindig mindent,ki mire ért rá.Én férfinak éreztem magam mellette,jó volt vele lenni.A gyerekek után változott a rend.Én most is kikérem a véleményét hogy jó lesz e igy,sokszor amit Ő mond jobb.Ettől még nem érzem magam papucsnak.Néha bosszant hogy nekem nem jutott eszembe a jobb megoldás,de ha Ő mondja a tutit,be kell látnom.
2020. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!