Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól mondható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mondható egy nőről, hogy már késő gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

amikor már nem menstruál.


amúgy 40 felett rázós, de szűréssel a komolyabb bajok kimutathatóak.

2018. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az a felső határ egy szülőnél, amikor eléri azt a kort, hogy tevőlegesen és erősen a gyereke mellett tud állni, ha szükséges, annak nagykorúságáig. Szerintem ez látatlanba 60 éves kor, szóval 40-42-t mondanék. Ezt persze befolyásolják egyéni és környezeti tényezők, de tovább nem tolnám.

Magamnak még 6-8 évet adok, utána már nem.

32/f

2018. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

40 felett meggondolando, 45 felett nagyon.

Mar csak azert is, mert konnyen egyedul maradhat a gyerekkel, tekintve, hogy apuka feltehetoen meg idosebb, es a ferfiak atlageletkora eleve alacsonyabb.

2018. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
40 éves kor felett már ne szüljön senki. Tévhit hogy rizikós, fiatal nőnek is ugyanúgy lehet beteg gyereke. Akár 50 évesen is teherbe lehet esni, de ott már fennáll az hogy max 65-70 évig él egy átlag ember és körülbelül addig tudja ellátni magát és utána már őt kell ápolni.
2018. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
40felett már nem nagyon kéne
2018. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

35 évesek vagyunk és sajnos úgy alakult, hogy eddig nem tudtunk volna gyereket vállalni (nem kell okítás).

Most élünk úgy, hogy be merünk vállalni egy új élet feletti felelősséget-tehát például bármi tragédia történjen akár később, ne legyen nagyon megterhelő anyagilag így ne szívjon ő is. Ha 38-39 éves korig nem jön össze, akkor nem próbálkozunk tovább. Próbálunk figyelni az egészségünkre, hogy ne robbanjunk le 60 évesen.

Eléggé durva így is, hogy mennyi idősen fogunk szülőire járni például, hogy a legkevesebbet említsem.

Van ismerősöm, akinek a férje 57 éves, a nő 35, és nemrégiben lett gyerekük. A férfi fiatalos, de hát na...nem okoskodtam neki, de ez már a férfi részéről nagyon rizikós.

2018. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Én 41 éves vagyok és két hónapja szültem meg a harmadik gyerekemet. Egészséges cukorfalat kislány.

Az hogy ki meddig él azt nem tudhatod előre, egy 20 éves is meghalhat szívbetegségben, rákban. Annyit tehetsz, hogy biztosítod a gyerekeid anyagi jólétét a halálod esetén. Mi ezt tettük, mindkettőnknek van külön életbiztosítása 385 ezer fontot fizet fejenként (angliában élünk) + 60 ezer ha autóbalesetben halnánk meg. Megörökölnék az ingatlanjainkat tehát lenne hol lakniuk és biztos vagyok benne hogy ennyi pénzzel a számlájukon lenne jelentkező rá hogy felnevelje őket. Mondjuk ez utóbbi felesleges az esetükben, mert a nagylányom elmúlt 18 éves és soha nem hagyná hogy mások neveljék fel őket.

2018. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

" max 65-70 évig él egy átlag ember "


A nők itthon átlag 79, férfiak 72 évig élnek.

Egy 60-as embert azért ritkán kell ápolni.

2018. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
77% válaszát miért kellett ennyire lepontozni? :O
2018. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó hozzászóló:

Mert sokakat irritálok azzal hogy az életem nem átlagos vagy rossz semmilyen szempontból és van saját véleményem ami sokszor ellentétes az övékével. Gyanítom, hogy most az egzisztenciám miatt pontoztak le, de ez van. Nem mindenki él mélyszegénységben, nekem is sikerült kitörnöm onnan.

Ui: ezt is nyugodtan lepontozhatják, mert nagyképűnek hangzik, holott csak leírtam mi a helyzet és mit gondolok.

2018. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!