Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi komolyan vehet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi komolyan vehet úgy 25 éven felül, hogy nem volt soha egy komoly párkapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, de csak pár hónaposak, és sose voltak belém szerelmesek. Míg mások már eltudnak dicsekedni az évekig tartó kapcsolataikkal.
2020. jún. 26. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, férfiakat ez nem érdekli, ugyanúgy ahogy a vagyonod és munkád se. Legyél vidám, nyitott, barátságos, érdeklődő és egyből találsz majd valakit.
2020. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Igen, mert a mai pasik többségében lúzer, és egy személyiségzavaros nőt is elfogadnak.


Nekem nem kellenél, nem vagy egészséges.

2020. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Figyi, a férfiakat marhára nem érdeklik az előző kapcsolataid. Ők azt szeretik, ha velük foglalkoznak, nem pedig az exekkel...
2020. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

#3


De, érdeklik. Mondjuk ebben az esetben nem, mert nem volt senki. De egy pasi talán belegonol, hogy jobban meg tudja-e dugni a csajt, mint az előző csóka.

2020. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztos előfordulhat ilyen is, de fel kell készülni, hogy a többségük furcsának fog tartani, hogy nem tudsz eldicsekedni hosszútávú kapcsolatokkal. Tisztára olyan, mint munkakeresésnél. Gyakorlat nélkül nem szívesen vesznek fel, de hogy szerezz gyakorlatot, ha nem vesznek fel.
2020. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, nekem eszembe se jut randi alatt az exeiről, volt barátairól meg szexkapcsolatairól kérdezni a csajokat, de lehet hogy bennem van a hiba.
2020. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam hogy egy lúzer vagyok, és így nem fognak rólam jókat gondolni. :(
2020. jún. 26. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

"Hát gondoltam hogy egy lúzer vagyok, és így nem fognak rólam jókat gondolni. :("


Igazad van, egy lúzer vagy. Én pl.. Nos, fogalmazzunk úgy, hogy ne töröljék a válaszomat, nem néznélek jó szemmel.


Ez van.


Max az gyenge jellemű pasiknak fogsz kelleni, akik mindenféle nővel összejönnek.


Üdv. egy férfi

2020. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem vagy te lúzer. Az meg aki lenéz emiatt, azt küld al az anyjába. Az ilyen nem FÉRFI!
2020. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


Jelentve a valaszod

2020. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!