Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tennétek fel olyan KOMOLY...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennétek fel olyan KOMOLY kérdéseket, amin érdemes elgondolkodni, mielőtt komolyabban is tervezgetünk egy 20 év korkülönbséggel rendelkező kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Akarod-e 50 éves korod körül egyszerre ápolni a szüleid és a férjed, miközben a kamasz gyerekekkel is küzdeni kell.
2019. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Alkalmas -e mindkettőtöknek a gyerekvállalás ekkora különbséggel? Már ha szeretnétek.

- Zavarna - e, ha az egyik fél jobban keres a másiknál?

- Tudtok - e idomulni egymás szokásaihoz? Lehet hogy a fiatal fél még szórakozna, bulizna, míg az idősebbik csendre, nyugalomra vágyik

- Ha az idősebb féllel történik valami, mi lesz közös gyermek esetén a fiatal féllel? Életbiztosítás, balaesetbiztosítás, lakás kinek a nevén van stb..

2019. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég erős-e a kapcsolat(egyénenként a szerelmetek, jellemetek), hogy kibírja (hosszútávon) a társadalom, illetve más emberek támadásait, megvetését?


Hasonló e az életfelfogásotok?


Akartok-e gyereket?

2019. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
50 évesen még csak ne kell ápolni egy férfit,akkor még nem öreg. De a 20 év sok, 5-10 év max. A felett nagyon rizikós.
2019. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Előző: a válaszoló azt mondta, hogy 50 évesen egy 70 évest akar-e ápolni a szülei mellett.
2019. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz semmivel, kérdésekkel, pénzzel, mi lesz 30 év múlva, ha tényleg szereted, el ne engesd.
2019. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Én 18 évvel vagyok fiatalabb a férjemnél, és soha egy pillanatra sem bántam meg, hogy összekötöttem vele az életemet. Már fiatalon is éreztem, hogy a kortársaimhoz képest sokkal komolyabb vagyok mind viselkedés, mind gondolkodás terén, és sosem nyűgöztek le a velem egykorú fiúk/férfiak viselkedése, hozzáállása az élethez. A párom pontosan ugyanúgy gondolkodik, mint én, mindketten ügyvédek vagyunk, így azt sem lehet mondani, hogy a pénze miatt mentem hozzá, mert van saját keresetem, de a pénz semmit sem számít egyébként sem, ha megbetegszik valamelyikünk, mert az egészséget nem lehet megvásárolni.

Én feltenném magamnak, illetve a páromnak a kérdést, hogy hajlandó-e idősebb korában is karban tartani magát, sportolni, egészségesen táplálkozni, hogy minél tovább élhessünk úgy együtt, hogy alig vesszük észre a korkülönbséget. Sok férfi elhagyja magát idős korára, de a kapcsolatotokban az idősebbik félnek figyelembe kell venni, hogy tegyük fel, amikor ő 60 évesen már kevésbé figyelne oda magára, addig a párja 40 évesen még ereje teljében van.

Szerintem ha valahol mindkét fél részéről megvan a szerelem, a szeretet, a megbecsülés, a tisztelet, az odaadás, akkor az életkor nem számít, mert egy ősz hajkorona, egy betegség vagy az idő puszta múlása nem fogja a szeretet végét jelenteni. Persze lelkiekben a fiatalabbik félnek fel kell a legrosszabbra is készülnie, amit senkinek nem kívánok, és én sem szívesen gondolok még bele, hogy mi lesz, ha Ő már nem lesz velem, de sajnos ez tulajdonképpen semmilyen komoly kapcsolatnál nem elhanyagolható tényező.

Ha bármilyen kérdésed lenne, írj privátban nyugodtan! Sok boldogságot Nektek! :)

2020. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!