Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így érthető a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így érthető a részemről ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én külön városban lakunk. Egy éve vagyunk együtt, és ez idő alatt mindig én mentem hozzá, eleinte míg ismerkedtünk és friss volt a kapcsolat ennek így is kell lennie, semmi kétség. Ha jött is nálunk, akkor is én hoztam el, majd vittem haza. Neki nincs jogsija, csak a testvérének. Egy alkalommal el is hozta egyszer, valamint egyszer itt volt dolga a tesójának, és akkor is jött vele.

Azonban nekem most nincs munkám se, a fogaimat is épp most vagyok kénytelen rendbe rakatni, az albérletem is fizetnem kell, ha nem is tartózkodom ott, ergo sok kiadásom van.

Örökösen nem tudok csak én menni, ő viszont ezt elvárná, mert csalódott, ha mondom, hogy ma nem találkozunk, csak holnap. Ő azt hiszi, hogy nincs kedvem. Viszont bármikor most nem tehetem meg, hogy beüljek és robogjak is (~50 km oda-vissza). Olyan is van, hogy a város közelében ahol ő lakik, tegyük fel mennem kell valami okból kifolyólag kedden, akkor nem megyek csak el hozzá hétfőn, mert miért ne, hanem egybe kötöm, és elhozom úgy.

Ez így nem érthető a részemről? Tudom, hogy nem rajta kell spórolni, de ha lehet, akkor igyekszem kicsit. Autóm sincs, a családival járok, mert a vírus miatt abbamaradt a gyűjtésem is rá ideiglenesen, viszont üzemanyagra és másra sem kérhetek, hanem természetesen a spórolt pénzemből fizetek mindent.



2020. jún. 26. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én leülnék vele megbeszélni hogy hogyan legyen. Nekem teljesen alap lenne hogy egyszer ő jön egyszer én megyek. Ha nincs kocsija létezik a tömegközlekedés is a világon. Vagy szálljon be a benzinbe. De ez ahogx most működik a rendszer nagyon nem fair veled szemben.
2020. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, de talán el kellene neki mondani világosan.

Szívem, szeretnék többet veled lenni, de nem tudok, mert most nincs pénzem utazgatni. Nem lehetne, hogy néha te is felül a buszra és elgyere?.....

2020. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem szolókkal. Azt mondjuk nem, hogy egyszer Te mész, egyszer ő, de ebben az esetben tényleg nem fair, hogy mindig Te mész. Tényleg felszállhatna a buszra és akkor elég lenne a buszmegállóig menned érte.

Ha ezt nem teszi meg érted/miattad, akkor talán nem ő az igazi, és akkor elgondolkodnék a folytatáson.

Mit mond, miért nem akar buszozni, vagy miért várja el ezt tőled?

2020. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!