Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti is ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti is ilyenek lesztek a párotokkal mensi alatt?

Figyelt kérdés

Sokkal többet becézem, cukibb vagyok vele, egész nap tudom hiányolni, ha vele vagyok akkor meg egész nap ölelgetem meg puszilgatom, és még sorolhatnám. Vagy én lennék csak fordítva bekötve? :D

20L



2020. jún. 26. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Tisztelt #10,

ezért nem kövez meg senki Téged (remélem).

Nálad így, másnál másképp jelentkezik, más tünetekkel. Mi tapasztaltabb férfiak ezt már tudjuk a nőkről, a fiatalabbak pedig vagy értesülnek róla, vagy maguk is megtapasztalják.

Neked ilyen sorsot "osztott" az élet. (Azért igyekezz ne hárpia lenni, hisz a férfiak - de Te sem - nem tehetnek arról, hogy nálad ez így van.)

Minden jót!

2020. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Nelem változó. Van amikor arra vágyon, hogy bújjunk és öleljen, van amikor jobb ha elkerülöm, mert ha jobbról kerül meg az a baj, ha balról kerül meg az a baj és nem akarom a semmiért cseszegetni. Inkább elmegyek sétálni.

De a nap nagy részében mind a ketten dolgozunk, így ha éppen idióta vagyok, akkor csak délután, este kap meg pár órára.

2020. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
60%
Én is ugyanilyen vagyok amikor megjött :D Mivel én alapból ilyen nagyképű, önző, hisztis és sértődékeny típus vagyok, így amikor megjön akkor teljesen más leszek. Egy kedves, csendes és teljesen aranyos lány. 17/L
2020. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!