Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veszekedésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veszekedésed a szüleiddel a párod miatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
egyfolytában :S
2010. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt is egyfolytában :S ...
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért irjátok már le ezt is.
2010. aug. 1. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Még nem... de lesz xD

18/L vok... "keresztény" családban... és most egy azonos nemű illetővel vok :D

Nagyon szeretem, de... mégiscsak bibliaellenes... Nemtom hogyan mondjam el... :S

2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is lesz.
2010. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok


Azért mert nekik soha nem tetszik az az ember akivel éppen együtt vagyok. Szerintük nem illünk össze, mint ahogy az előző párommal se, meg az előtte lévővel se :D ... Így ahol lehet keresik benne a hibát.

2010. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Holdtündér ***** válasza:

Nem.

Anyu szerint mi döntünk, ő nem szól bele, de ha kicsesznek velünk, ő ott van, támogat és segít minket.

2010. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt, hogy anyukám kezdeményezett ilyen veszekedést, de a magánéletem nem vitatéma otthon. Egyszerűen megmondtam neki, hogy én élek vele, én választottam, énis egy csomó mindent máshogy csinálnék a helyében mégse szólok bele.

Aztán ennyivel megoldottuk. A véleményét meghallgatom (apukám eleve nem beszélget ilyenekről, szóval vele nincs is gond), d nem hagyom, hogy bármibe is beleszóljon, mert nincs hozzá köze...

2010. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mikor vitte az ezüstöt
2010. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok:

mindig itthon akarják eldönteni h nekem ki a jó... edig apukám minden barátomba talált vmt ami miatt nem fogadta el...

2010. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!