Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy egyelőre nem áll készen egy kapcsolatra és nem akarja húzni az agyam akkor hagyjam a francba és ne keressem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2020. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, és ne lepődj meg majd 2 hét múlva, amikor egy másik pasival látod.
2020. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak annyit jelent, hogy nem jössz be neki.
2020. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Oh értem :(
2020. jún. 27. 22:21
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mennyire kell neked. Ha nagyon nagyon kell levakarhatatlanná válsz számára. Mindig ott vagy, mindig segítesz neki, meghallgatod, törődsz vele, programokat szervezel neki, és mint egy jó pszichológus megtanulsz vele hallgatni. Ha nagyon kell.

Sérült, nagyon nagyon sérült az előző kapcsolatába, ezért küldött el, mert nem akart neked ártani. Viszont az önzetlen szeretet idővel feloldja. Totálisan rajtad áll, hogy felveszed a kesztyűt, vagy elsétálsz. Őszinteség az mindig becsülendő.Szerintem.

2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
5+ Ez egy harc a mult és a te harcod. Aminél még győzhetsz. Van akinek sikerült, igaz nem 1-2 napba telt az illetőnek, de sikerült neki, és több évtizedes házasságban vannak most.
2020. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülyeség..

Lehet tényleg így gondolja, és igazat mond


Nem mindenki olyan hogy egyből menekül egy másik kapcsolatba.

Főleg ha még nincs túl rajta

Most egyszerűen csak jó így neki, egyedül.


Magamból indultam ki.

2020. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
7 Hát nem tudom, de amiről én tudok, az 24 éves házasság a mai világban szerintem a legrosszabb esetben sem hülyeség és válásról szó nincs.
2020. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Tőled nem akar semmit...
2020. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

És ha én voltam aki miatt sérült anno 3 éve?

Végül azóta is tartjuk a kapcsolatot, és mondható jó barátok lettünk, segítettünk költözni, sűrűn beszéltünk stb, és mostanság én bedobtam hogy többet érzek ennél, de ő nem tette túl magát a múlton.


Beszéltük hogy találkozunk, és beszélünk rólunk, de mindig tologatta, míg végül megjrta hogy nem akarja el enni a lehetőséget előlem hogy boldog legyek és hogy ne várjak rá.

Ének 2 hete azóta nem beszéltünk...

2020. jún. 28. 01:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!