Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként közöljem a szüleimmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként közöljem a szüleimmel, hogy egy fiúnál szeretnék aludni, aki egyelőre még nem a barátom, de már 8 hónapja ismerkedünk egymással?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az én tinédzser koromból kimaradt az a korszak, amikor hazugságokkal tömve szüleim fejét, titokban buliztam, fiúknál aludtam. Most van egy fiú, ez a fiú többször is kért, aludjak nála, szomorúan nemet mondtam, mert tudom, a szüleim ennek nem örülnének. Kicsit kellemetlenül érzem magam e miatt, mert már nem vagyok 15 éves, úgy gondolom 21 éves felnőtt nő vagyok, és vagyok olyan érett, hogy ezt én magam döntsem el. De a szüleimmel nem akarok konfrontálódni, viszont nem 21 évesen akarom elkezdeni a hazudozást. Hogy üljek le velük, és beszéljem ezt meg, veszekedés nélkül, ám mégis úgy, hogy megértsék, ez az én döntésem és én ezt akarom. Előre is köszönöm a segítségeket!


21/L



2014. okt. 14. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy kis elírás van a szövegben, az utolsó előtti mondat lenne a kérdés, a kérőjel lemaradt! :)
2014. okt. 14. 14:37
 2/9 anonim ***** válasza:
ezzel az a baj mi nem ismerjük a szüleid...mert ha azt feltételezem olyanok mint az enyémek akkor simán megmondod, hogy egy barátodnál alszol és kész...21 éves vagy...milyen a kapcsolatod velük és mennyire szigorúak?
2014. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te a választ a kérdésedre. Inkább annyi véleményem lenne mint válaszom, hogy igazából ha annyit mondassz nekik, hogy " ma nem alszok itthon mert van egy iú barátom és nála szeretnék aludni " és ebből köztetek konfrontáció alakul ki, akkor a szüleid minden bántás nélkül valamit nagyon nem jól csinálnak. Felnőtt nő vagy.
2014. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éves létedre így tartasz a szüleidtől ? Felnőtt ember vagy oda mész ahova akarsz megmondod hogy átmész valakihez filmet nézni Ennyi nem kell magyarázkodni
2014. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy gondolom,ők jó szülők, fiatalabb koromban is bármikor bulizhattam meg minden, a lényeg az volt, ne hazudjak, tudják, hogy hol vagyok, ha esetleg valami baj ér. Csak kicsit konzervatívak, és ez a fiú-lány alvás téma náluk nem egy szimpi dolog. Bár legutoljára 16 évesen próbálkoztam ezzel, nem jött össze, azért is, mert nem szerették a barátomat. Az ok, amiért nem engedik,az az, hogy féltenek egy csalódástól, de akkor is úgy gondolom, hogy a magam kárán tanulok, ha esetleg nem úgy történnek majd a fiúval a dolgok, ahogy én azt elképzeltem.
2014. okt. 14. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
oda mész és megmondod hogy kívánod már kegyetlenül a kemény dugást.
2014. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem biztosan értékelnék! Egyébként azt nem írtam, hogy 100%, hogy meg is történne az a bizonyos dolog,ez az alkalomtól függ. Mert azért kíváncsi lennék, hogy mit tenne a srác, ha alváson kívül más nem történne.
2014. okt. 14. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

" mit tenne a srác, ha alváson kívül más nem történne."


keresne mást ha van esze :)

2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát én sem szerettem hazudozni soha fiatalként, gondolok itt arra a 15-17 éves korszakomra, de egy párszor megtettem(végülis egy kis kegyes hazugság nem árt, mindenki jól járt, ők nem aggódtak, én elégedett voltam a fiatalságommal, és nem volt veszekedés). De! Azért akármilyen is a kapcsolatod a szüleiddel, ne haragudj, de felnőtt vagy, már miért ne mehetnél el? Tudod (már ha téeg ez nem zavar) akkor ezt addig fogják csinálni, amíg engeded, lehetsz 27, de 43 éves is akár. Én speciel ezt nem bírnám, bocsi. Én anno megmondtam, mikor már javában betöltöttem a 18-at, hogy "ma nem alszom itthon, majd holnap jövök". És igen, ahogy írtad, elmondod nekik, hogy ez a te döntésed és ezt akarod, ha tetszik nekik, ha nem. Szerintem. Aztán ha már az se tetszik nekik, hogy őszinte vagy, akkor meg régen rossz. Legyél határozott és kész. Nem engedélyt kell kérned, hanem csak szólni akarsz, hogy ne aggódjanak. Ennyi.Szia

2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!