Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők titeket zavar ha egy férfi "autó b*zi"?

Figyelt kérdés
Összejönnétek olyan fiúval aki imádja az autókat + autószerelőként dolgozik? Szóval ha "autó b*zi" :D

2020. jún. 28. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerelő...azt hittem gyűjtő.
2020. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavarna. Biztos van nekem is olyan hibbim, ami mást zavar.
2020. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat beszél az autókról, az zavar, mert a felét nem értem, a másik felét meg annyira halálosan unom, hogy el sem tudom mondani. Minden autó egyforma: kereke van, gurul, a többit leszarom. Esetleg a színét megbeszélhetjük, hogy szép-e, de aztán lapozzunk.


A másik zavaró dolog az, ha nagyon sokat foglalkozik a saját autójával. Tisztogatja, pepecsel vele, b*zerálja állandóan. Meg ha az autóra abnormálisan kell vigyázni, mintha nem használatban lenne, hanem múzeumban. Plusz ha feleslegesen sokat költ rá (ilyen világítás, olyan kárpit, amolyan biszb*sz, tuning).


Ha képes úgy szeretni az autókat, hogy engem nem fáraszt vele, nem veszi el az idejét és nem önti bele a pénzt, akkor nem zavar.

2020. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!