Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Miért vágyom rá ennyire?

Figyelt kérdés

Még 'csak' 14 éves vagyok..

De mostanába, egyre jobban érdekel a szex, és az ehhez hasonló dolgok!

NEM vagyok szexmániás meg semmi, erről szó sincs :)

Csak már úgy vágyom rá, egyre jobban.

Most egyébként nincs barátom, de ha lenne, akkorsem feküdnék még le vele, mert félnék, hogy megbánom... Csak esetleg úgy, ha érzem hogy bízhatok benne, és szeretjük egymást, és már legalább fél éve együtt lennénk.

De nagy gond, hogy már ennyire 'kívánom' a dolgot? :/ ..


2010. aug. 1. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát akkor ne mondd el:)

amúgy szerintem is természetes, és ha unod egyedül csinálni dobj egy privit:)


17

2010. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy kívánod, de tényleg nem legyen semmi, amíg csak egy kicsit is bizonytalan vagy!!! Inkább simogasd a saját puncid!
2010. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!