Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el egy másik sráccal, hogy meleg és engem szeret?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Azért ez beszar@s, hogy magukat heterónak vallott férfiak belekeverednek ilyen kalandokba, szerencse, hogy nem ismerem a "barátodat" mert bizony isten fejbe rúgnám.

Döntené el, hogy melegfrontvonal vagy puncitábor, de így a heterók szégyene.

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: mert biztos nagyon egyszerű lehet szembenézni vele, te már csak vágod mi?
2010. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

ja vágom hát...heteró vagyok már az oviban is az voltam,az vagyok és az is maradok míg koporsóba nem kerülök. Ha valaki meleg hát istenem..felőlem,több suna marad nekem, de ha pl kiderülne egyik haveromról akit 20 éves ismerek, több barátnője volt, most házas, hogy meleg és ennek ellenére totál heterónak tetette magát őt is fejbe rúgnám.

Nem, nem azért mert meleg, hanem azért mert egy tetves képmutató azért.

2010. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki írta, hogy utál?
2010. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Jajj.. nyilván egy heterónak nem nagy ügy rájönnie, hogy heteró.. sőt, rá sem kell jönnie. Mert az az alapértelmezett. Ezért aki meleg, az is heterónak hiszi magát úgy tizenéves koráig, mert miről jutna eszébe, főleg ha azt sem tudja, mi az.. Aztán próbál csajozni (ha mondjuk fiú), neadjisten sikerül, de valahogy nem az igazi.. Gyanús lesz, hogy mások mit élveznek ezen ennyire. Aztán megtetszik nekii egy fiú. Egy ideig próbálja maga elől titkolni, de olyan erős a vonzalom, hogy egy idő után ez lehetetlen. És itt még mindig nagyon messze van attól, hogy elfogadja önmagát, mert abba született bele, hogy a heteró a normális, elfogadott.

Valahogy így képzelem ezt a folyamatot. Szóval ha ezen a ponton jön valaki és leugatja, hogy döntse már el b*szki, hát az elég nagy agygép lehet.. Meg aztán miért nem mindegy neked, hogy más ember hogy viszonyul az identitásához?

2010. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem teljesen mindegy, de már tudja( szerelmes sms) más heteró havernak pedig nyomatja a csajozó gép dumát.

Mellesleg ha nem 15-20 hanem idősebb akkor azért már a barátnőinél a szexuális élet során bőven rájöhetett volna hogy nem a csajok az ő világa...szerinted hogy reagálna egy társaság ha valamelyik tagról kiderülne, hogy titokban szerelmes sms-t küldözget egy srácnak..szerintem kitalálod magadtól is.

2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
20 éves, de én voltam vele először.
2010. aug. 1. 22:17
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy saját magáról már tudja, de csak félig nézett vele szembe, az ismerősei előtt meg egyáltalán nem merte még felvállalni, mert fél a reakciójuktól. Szóval nem feltétlen képmutatásból viselkedhet valaki így.
2010. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdezőnek is válaszoljak, szerintem már jó úton halad a dolog, ha szerelmes sömiket kapsz. Invitáld valami olyan helyre, ahol kettesben is lehettek, nem a szex miatt (ami biztos lesz), hanem főleg azért, hogy lehessen erről beszélgetni. Nem feltétlen számonkéréssel kell kezdeni, biztos nehezen birkózik meg a dologgal, de ha sokat beszélgttek ezekről a dolgokról, az nagy segítség lehet.
2010. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ez a másik. Olyan mintha elmenekült volna az ismerősei elől, az ország másik végébe és csak velem beszél többet a "szia-mizu-semmi"-nél. Az ottani haverjaival meg alfahímeskednek.
2010. aug. 2. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!